Autor Zpráva
ronaldinho
Profil *
Zdravím,

prosím vás, chcem sa spýtať, či a ako sa dá docieliť, aby sa mi stránka otvorila v novom okne už odscrolovaná na potrebný obsah?
Takisto potrebujem aby bola bez líšt a v určitých rozmeroch. Na to som prišiel, že to spravím cez window.open("http://www.jakpsatweb.cz", "_blank", "width=400,height=500")

Neviem ale ako spraviť aby takto otvorený odkaz bol odscrolovaný podľa mojej potreby.

Ďakujem za pomoc.
Taps
Profil
ronaldinho:
možná hledáš tvz. záložky(kotvy) - Odkazy na záložky v HTML
Marschmallow
Profil
ronaldinho:
Živá ukázka. Odkazy jsou ve tvaru <a href="#zacatek">Začátek</a>, kde vyznačenené slovo #zacatek slouží k indentifikování pomocí id, tedy na stránce je třeba nadpis h1 s indentifikátorem „zacatek“: <h1 id="zacatek">Začátek</h1>.
Nemusí to být nutně jen nadpis, ale i div, span, nebo třeba odstavec písma. Živá ukázka.
ronaldinho
Profil *
Marschmallow, Taps:
Cez záložky mi to ide, ale potreboval by som upraviť nejako tento kód <a href="#zacatek">Začátek</a> tak, aby keď kliknem na začátek tak sa mi to otvorí v novom okne, ktoré bude mať rozmery podľa mňa.

Dá sa to nejako skombinovať?
lionel messi
Profil
ronaldinho:
<a href="#zacatek" onclick="window.open('#zacatek','_blank','menubar=no, width=400, height=700'); return false">okno bez lišt</a>
ronaldinho
Profil *
lionel messi:
Super, funguje to!

Ďakujem za pomoc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0