Autor Zpráva
Richi
Profil
Chtěl bych zkusit jednoduchého robota na indexaci webů ale na free hostingu mi to píše
"Cannot set time limit in safe mode in ..."
Nevíte o nějakém hostingu kde by se to dalo otestovat? Nebo jestli se to dá někde nastavit.
Díky.
Jakub
Profil
Bohužel, neznám hosting, který by neměl zapnutý safe_mode. Řeším to tak, že to naindexuju na localhostu a pak přetahám databázi.
Richi
Profil
No takže říkáš že jediná možnost je vlastní server (pokud to nechci pořád přetahovat, což by bylo asi dosti pracný)
Jakub
Profil
Vlastní server je extrém. To už bych se radši zkusil domluvit s nějakým hostingem - ale nevím nakolik tomu budou naklonění, myslím, že spíš ne.

Nevím, co za web(y) chceš indexovat, ale jestli nemají deset tisíc stránek nebo se neaktualizují třikrát denně, tak bych to klidně indexoval k sobě a pak přetahal, jde to oskriptovat. btw. - vyplatí se to? Není parazit do jyxa nebo G jednodušší a lepší?
Richi
Profil
No za 1. jsem to chtěl hlavně otestovat zda a jak to bude běžet a za 2. Chtěl bych indexovat jen "pár" specifických odborných webů, ne celý internet :-)
Taky bych rád kontroloval co indexuju, jak často, atd. což v případě "parazitování" nejde.
Martin Kuželka
Profil
Richi: jsou i hostingy, kde ti safe mod vypnou. To by neměl být problém. Horší by to možná mohlo být s tím, že to bude hodně zatěžovat server, ale kdo ví...
Richi
Profil
Ano nakonec jsem to hodil na svůj jeden placený (který jsem tím nechtel původne "zatěžovat"), zkusil jsem to zjistil že to funguje (ke své radosti) ale asi máš pravdu zatěžuje to hodne server tak bych to asi nemohl využívat bez předchozí dohody s poskytovatelem hostingu.
Díky všem za rady.
Fred
Profil
Chtěl bych indexovat jen "pár" specifických odborných webů, ne celý internet :-) Zkoušel jsi http://www.rollyo.com/ ?
Richi
Profil
Ne ale mrknu na to :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0