Autor Zpráva
Michael69
Profil
Ahoj, mám takový menší problém, myslím, že pro někoho kdo dobře ovládá css to je brnkačka.

Jde o to, že v každém prohlížeči se mi zobrazí registrační údaje jinak, tedy, spíše než jinak, tak jsou rozdílně umístěné na stránce.

Pokud v css posunu pozici kamkoli a nasměruju to tak, aby mi to na jednom webovém prohlížeči sedělo, automaticky se to přesune i v druhém prohlížeči a je to špatně.

Tady je web woodgeocoins.de
juriad
Profil
Michael69:
Popiš přesně, kde je to špatně (kde to v té němčině najít, jedná se o http://woodgeocoins.de/index.php/de/component/users/?view=registration ?) a ve kterém prohlížeči je to aktuálně špatně/správně (ve Firefoxu to vypadá přijatelně, každý údaj je ve dvou řádcích).
Michael69
Profil
juriad:

Omlouvám se, tady je odkaz přímo na to..
v chromu to mám zobrazené tak, jak to má být a v mozzile je to posunuté doprava

=0]http://woodgeocoins.de/index.php/de/user/editaddresscartST?virtuemart_user_id[0]=0
juriad
Profil
Problém je v tom, že div.control-buttons neukončuje plavání button.default (ta tlačítka mají totiž float:left). Buď mu nastav mu nějaký overflow (hidden či auto), nebo mu zruš ten float a zlepší se to.
Jak jsem na to přišel: ten div totiž měl nulovou velikost, to znamená, že jeho obsah je buď skrytý, absolutně pozicovaný nebo plave.

A pak úplně vyhoď position, left a top u té tabulky. Nikdy nepoužívej position relative k posunu objektu na stránce, použití pro definici souřadného systému je správně.

Měl bys tedy řešit příčinu - tabulka se zobrazuje vedle tlačítek a nikoli následek - zkuším to násilně posunout a ono to nejde.
Michael69
Profil
juriad:
no a nechcete si přivydělat? :D
pokud se domluvíme na ceně pošlu vám veškerá potřebná data :)
Tomáš123
Profil
Michael69:
Ak to za úpravu chcete ponúknuť odmenu, presuňte sa do inej kategórie (a použite miesto mozzily Mozillu :-)).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0