Autor Zpráva
Džejk
Profil
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na pár rád do začiatkov, ako ste získavali referencie, kedy ste si založili referencie, ako ste si určovali cenu? Venujem sa HTML, CSS, PHP, Javascript, jQuery a zaúčam sa do webdesignu a digital-art

Moderátor jenikkozak: Titulek „Referencie, nacenenie“ nevystihoval dostatečně podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Juandev
Profil
To je dobrá otázka a snadná odpověď. Když jseš na začátku, respetive nemusíš být na začátku, ale dokud nemáš reference tak na začátku jseš, tak je tvým prvním cílem ty reference získat.

Asi je otázka jakej je tvůj cíl a kam chceš jít dál. Od toho se také odvíjí to, jaké by ty reference měli být a v jaké podobě. Až si tohle ujasníš, tak začneš hledat zakázky (třeba webtrh.cz že) a budeš si vybírat ty, které se ti hodí do tvé dlouhodobé strategie. No a pak podsekneš cenu, jen aby si tu zakázku získal, protože tobě na začátku nejde o to, aby si vydělal peníze - tobě jde o to získat reference.

A to nejdůležitějí na závěr! Až ta práce bude hotová, nezapomeň si o ty reference říct. A dopředu si rozmysli v jakém formátu a kam je ten dodavatel má napsat.

<bytheway>A tak hned přemejšlím, že by jsme mohli spolupracovat.</bytheway>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0