Autor Zpráva
Chloe
Profil
Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť.
Vytvorila som si web stránky prostredníctvom joomla - free template, po čase mi prišiel email, že je na stránkach vírus. Dala som si to niekoľkokrát opraviť a vírus sa pokaždé objaví. Nakoľko som už zúfala, chcela by som teda vytvoriť nový firemný web. Zvažujem možnosť využiť wix.com, no chcem sa poradiť, či je to výhodné, máte niekto skúsenosti? Dosť ľudí mi radilo skúsiť i wordpress...Vobes sa neorientujem, prosím poradte mi teda, čo je najlepšie.

Plus nakoľko som stratila pri Joomle všetky nervy, chcela by som si tentokrát stránky nechať vytvoriť obborníkmi. Samozrejme za rozumnú cenu. Ďakujem za každý tip.

Chloe
Alphard
Profil
Opravdu za to může Joomla? Máte na webu virus — co s tím?
Chloe
Profil
Ja sama týmto veciam moc nerozumiem, ale ak si s tym nevedeli rady ani ludia, ktori tomu rozumeju tak ja s tym uz ozaj nepohnem :D
lionel messi
Profil
Chloe:
Zvažujem možnosť využiť wix.com, no chcem sa poradiť, či je to výhodné, máte niekto skúsenosti? Dosť ľudí mi radilo skúsiť i wordpress...
Skôr by som išiel do WP, rozdiel oproti redakčným systémom (Joomla, Wordpress, Drupal…) a klikacím systémom (e-stranky, webgarden, wix, webnode…) je v zásade ten, že kým do redakčných systémov si vieš nainštalovať prakticky čokoľvek, kým klikacie systémy majú svoje isté obmedzenia a jediný, kto môže posúvať ich možnosti je priamo správca systému. Inak súhlasím s Alphardom, Joomla je pomerne často používaný systém, určite nevkladá vírus do x stránok, ktoré na nej bežia, to by predsa nemalo logiku. V odkázanom článku nájdete postup, ako sa toho bordelu zbaviť, zahodiť jeden web a robiť druhý je zbytočne radikálne riešenie spôsobom:

Pacient: „Boli ma noha“
Lekár: „Odrezať!“
Chloe
Profil
lionel messi:
Myslím si, že problém robí nejaký modul, ktorý som tam nahrala. Nehovorím, že je to chyba joomly, ale že sa toho neviem zbaviť a neviem, ktorý modul to sposobuje a navyše sa na to pozerali už IT-čkari...Plus mala som problém preložiť stránky do iného jazyku atď.... Preto radikélne riešenie.
Pokiaľ by ste sa mali rozhodnúť medzi joomlou a WP, tiež by to bol WP?

Prosím, nemáte tip na firmu, niekoho kto by bol schopný vytvoriť nový web vo WP?
mimochodec
Profil
Chloe:
Pokiaľ by ste sa mali rozhodnúť medzi joomlou a WP, tiež by to bol WP?

Pokud by to bylo postaveno takto, tak ano.

Prosím, nemáte tip na firmu, niekoho kto by bol schopný vytvoriť nový web vo WP?

Práce a zakázky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0