Autor Zpráva
om7ag
Profil *
Ako mám označiť pomocou kódovania <HTML> svoj web stránku tak, aby na začiatku bol obrázok (image) a potom názov webovej stránky ? Dá sa to robiť v časti <HEAD> pomocou niektorého z príkazov META NAME? Mnohé záložky v prehliadači Google Chrome sú takto označené.
lionel messi
Profil
om7ag:
Nezaškodilo by ti ujasnenie základnej terminológie. Podľa poslednej vety sa však domnievam, že hľadáš favicon (na odkázanej stránke nájdeš kvalitný návod).
Marschmallow
Profil
om7ag:
Myslíš ve vyhledávání?
Bubák
Profil
om7ag:
Ako mám označiť pomocou kódovania <HTML> svoj web stránku
Pokud ti stačí jeden obrázek stejný pro celý web, žádný kód není třeba, stačí obrázek favicon.ico nahrát do rootu webu.

http://www.favicon.cc/
Doporučuji Import Image, podle potřeby obrázek upravit a pak použít Download Favicon. Tím je zajistí, že obrázek bude ve správných rozměrech a ve formátu ICO, který zobrazí všechny prohlížeče.
jefitto44
Profil
tech otázka: .png vo favicone nezobrazia všetky prehliadače?
om7ag
Profil *
Vyhľadávač Google Chrome má na uľahčenie vyhľadávania stránky (záložky) označené takto:
Image1 Nástěnka třídy
Image2 Logbook of the World
Image3 Slovenský rádioamatérsky portál etc.

Ako tam a kde mám vpraviť pomocou <HTML>základného programovania image4 pre stránku OM3KWZ.

Ospravedlňujem sa ak neovládam správnu terminológiu. Učím sa programovať ako samouk a najčastejšie z Internetu.
Keeehi
Profil
Ty máš asi na mysli těch 8 (4x2) karet při otevření nového okna s nejnavštěvovanějšími stránkami. Tak to se nedělá nijak. Chrome si to obstarává sám a vlastník stránky s tím nemůže nic dělat.

om7ag:
Vyhľadávač Google Chrome
Je to prohlížeč.
om7ag
Profil *
Marschmallow:
Mal si pravdu. Všetko sa dá najsť na Favicon . Vyskúšal som to na 3 stránkach a funguje to. Ďakujem všetkým.
Pozri napr www.sbszv.szm.sk

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0