Autor Zpráva
Ernest2F
Profil
Predem se omlouvam ale uz pres hodinu hledam jak zarovnat veci na vertikalni stred, a tato diskuze mi prisla jako nejrychlejsi moznost dostat se k adekvatni a smysluplne odpovedi. Protoze drive jsem to delal pomoci tabulek, nebyl problem proste je tu vlastnost valign, ted neco predelavam do CSS stylu protoze je pry tabulka pomala apod. ja si to nevymyslel, a jde mi o jednu vec pokud funguje centrovani typu:

#hlavni { margin-left:auto; margin-rigth:auto }

tak proc nefunguje ???? ?? 3:( jsem uplne nastvanej ::::::

#hlavni { margin-top:auto; margin-bottom:auto }

snad se z toho da vydedukovat o co mi jde, hledal jsem v diskuzich apod, a finta "Fň" spočiva v tom ze posunu element na pulku a pak o pol, vysky. Coz je pekne a funguje, Musim podekovat i za toto, protoze to pomohlo ale me osobne to prijde, jako se drbat levou rukou za pravym uchem, prilis slozite a celkove hodne moc syntaxe pokud toho ma clovek vice a zarovnava vzdy elementy v ramci nakych podobjektu.

Takze co si o tom myslite, nemate nake triky, tipy apod jak se vyvarovat megadlouhe syntaxy???? Proste preci to musi jit i jednoduseji, to si rovnou muzu napsat funkci nebo ja nevim. :(

Budu rad za kazdy podmetny komentar. M.
juriad
Profil
Pročti si toto: http://jecas.cz/centrovani

Hodnota auto u marginu označuje hodnotu, která je v případě top a bottom rovná nule.

A trošku se uklidni, tolik otazníků psát nemusíš, a naopak diakritika by neuškodila.
Ernest2F
Profil
Omlouvam se za prvopocatecni zlovuli, Dekuji za odpoved. M

Ps: Diakritika je pekna vec, budu o tom premyslet.


juriad:

Jeste jednou dekuji. M. Vyborne reseni.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0