Autor Zpráva
cccaaaw
Profil *
Dobrý den,
chci si vytvořit web ve slovenském jazyce. Nyní přemýšlím o tvaru domény, kde se web bude nacházet. Rozhoduji se mezi koncovkou sk a eu. Jakou koncovku by ste mi doporučili vy pro slovenský web?
Děkuji
Snipo
Profil
Ak na danú stránku budú chodiť len ľudia zo slovenska, nevidím dôvod prečo použiť .eu.
cccaaaw
Profil *
Od sk domeny mě odrazuje cena..
Martin j
Profil
Když se rozhoduješ mezi sk a eu a sk nechceš kvůli ceně, tak vyhrává eu, nebo se pletu ?
juriad
Profil
cccaaaw:
Nejspíš nemáš velkou důvěru ve svůj web, že nejsi ochoten objetovat o 3 eura ročně víc. Osobně bych volil sk (pokud neplánuješ rozšíření do jiných zemí).
lionel messi
Profil
cccaaaw:
Jakou koncovku by ste mi doporučili vy pro slovenský web?
Pokiaľ budú tvoju cieľovú skupinu tvoriť predovšetkým návštevníci zo SR, jednoznačne odporúčam .sk z viacerých dôvodov:

1. Je vo všeobecnosti v slovenskom prostredí lepšie zapamätateľná.
2. Cenový rozdiel nie je priepastný, môj súčasný poskytovateľ dokonca trvalo ponúka .sk, .com, .eu a pod. za jednotnú cenu (názov neuvádzam z dôvodu zákazu menovania konkrétnych hostingov mimo kategórie Hosting).
cccaaaw
Profil *
Ok, rozhodl jsem se pro sk domenu.
Máte nikdo zkušenost, kde nejlevněji sk domenu zaregistrovat?
Děkuji
juriad
Profil
Většinou je dobré si ji registrovat přímo u poskytovatele hostingu (nabízí-li). Máš pak vše pohromadě a případný finanční rozdíl nejspíš nebude příliš velký.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0