Autor Zpráva
PavelS
Profil
Poradí mi někdo jak nastavit ICQ pro telefonování ? Díky
Hanz
Profil
PavelS
1) Telefonovat přez ICQ nejde je to spíše vysílačka
2) Nijak se to nenastavuje
rada_losik
Profil
Pokud chces telefovat pres net tak skype ;)
nofate
Profil
to PavelS
Ved cez icq ide telefonovat. Mas pravdu v tom, ze funguje ako vysielacka, ale iba vtedy ked pouzivas funkciu "push-to-talk" (zeleny trojuholnik).
Ale v icq message window je aj ikonka mikrofonu - tato funkcia sluzi na priame telefonovanie.

Pozn.: aby sa cez icq dalo priamo telefonovat netreba nic nastavovat. Vsetko je defaultne prednastavene. Treba mat iba mikrofon, nejakeho online adresata a temu na rozhovor ;-)

PS: moje skusenosti su take, ze icq servery su vacsinou pretazene a preto priame telefonovanie nefunguje vzdy. Chyba je v tom ze icq funguje na principe:
klient->server->klient - takze ten prenos dat sa najprv musi najprv dostat napr. do Moskvy na jeden zo serverov a potom naspat ku klientovi.... a to niekedy trva, a trva a trva...
PavelS
Profil
Díky za informace, především tobě Nofate, mně šlo hlavně o to, jestli se dá volat třeba na mobil ..... z PC na PC si to dokážu představit, ale na mobil mi to nešlo .... chtělo to po mně nějaké kódy a ty nevím kde získat .... díky
PavelS
Profil
A přes Skype jde volat na mobil ?
Anonymní
Profil *
ano, je na to platena funkcia SkypeOut
Hanz
Profil
PavelS
Jo jde, ale jako vždy né zadarmo! Telefonování na mobil zadarmo není nikde (teoreticky by to bylo možné, kdyby to někdo platil za tebe, ale takový blázen se asi nenajde).
Bližší info je zde:
http://skype.com/products/skypeout/
nofate
Profil
to Hanz Ano presne tak! za telefonovanie na mobil musi niekto predsa zaplatit. Operatori nie su az taky stedry...
PavelS
Profil
aha .... tak to bude lepší zkusit PC - PC volání ....
flz
Profil
pred dakou dobou Skype rozdaval SkypeOut kredity... to sa da povazovat za telefonovanie zadarmo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0