Autor Zpráva
Vilak
Profil
zdravím, mám jeden problem a to ten, že se mi nechce zobrazit část webu. Celý kód daného souboru (vkladani.php) jsem prošel, ale nic jsem nenašel, asi jsem slepý nebo nevim...
Na webu se mi nezobrazuje Patička (nebo spíš "spodek webu", který je zapsaný v html po ukončení php scriptu).
toto se mi nezobrazuje a nevím proč:
                //ukončení php skriptu, po tomto se už nic nezobrazí ?>
            </div>
            <div class="clear">
            </div>
            <?
                include "../include/footer.php";
            ?>
        </div>
    </div>    
</body>
</html>
mám zde vložit celý soubor (má 145 řádků)?
Yuff.3
Profil
Podľa mňa by stačilo dať ten znak ?> - teda ukončenie php scriptu na nový riadok. pretože takto je zakomentovaný a teda súbor si myslí, že pokračuje php script až na koniec.. (je mi divné, že ti nevypísalo chybu..)
lionel messi
Profil
Yuff.3:
Podľa mňa by stačilo dať ten znak ?> - teda ukončenie php scriptu na nový riadok. pretože takto je zakomentovaný
Dobrý postreh, bohužiaľ však v tejto diere myš nebude. Navyše uvedený komentár je zjavne len ilustračný.

Vilak:
Skús začínať sekvencie PHP <?php namiesto <?.
Vilak
Profil
Nepomůže. Myslím, že php script se ukončí, ale že to i zároveň "ukončí" stránku... Prostě po něm se nic nezobrazuje a nevím proč.

Lioneli, script, který ty nevidíš začíná <?php, tedy: <?php script ?>
Yuff.3
Profil
lionel messi:
neviem, ani som to nečítal celé - toto mi padlo do oka.
V tom prípade ale asi bude treba celý kód - tých 145 riadkov.. Ale obávam sa, že problém bude presahovať moje schopnosti. Určite ale ostatní pomôžu.
Vilak
Profil
MÁM TO! celé to zapříčilo
exit("Jméno souboru již na serveru existuje. Prosím změnte jméno souboru a nahrajte jej znova.");
Dobré, uzavřeno. Všem děkuji za pomoc :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0