Autor Zpráva
neregistrovaný
Profil *
Zdravím,
mám tento kód, kde vrapper má nastavenou 100% šířku, kvůli pozadí. Navbar chci ale v šířce layoutu, proto tam mám ten container. Bohužel, navbar se stále zobrazuje na 100% šířku. Asi to bude tím wrapperem na 100% šířku, ale proč a co s tím?

<div id="wrapper-header">
  <div class="navbar navbar-default">
    <div class="container">
    </div>
  </div>
</div>

Díky.
Keeehi
Profil
Přeorganizovat
<div id="wrapper-header">
  <div class="container">
    <div class="navbar navbar-default">
    </div>
  </div>
</div>
neregistrovaný
Profil *
Díky.

Myslel jsem, že ten container musí být až v tom navbaru. Alespoň podle některých tutoriálů, to takto bylo použito. Nebo dát container > navbar a do toho opět container?
Keeehi
Profil
neregistrovaný:
Tutoriály jsou sice ok, ale je důležitější je číst dokumentaci a ne si jen myslet. getbootstrap.com/css/#overview-container Vše je tam krásně popsané. Nejdříve je container a až v něm všechny elementy na které chcete použít bootstrap. Taky byste se tam dozvěděl, že containery se nemají vnořovat (což je logické když se podíváte co to vlastně danému elementu nastavuje). Pokud to vaše původní řešení bylo v nějakém tutoriálu bylo, tak jste se buď špatně díval, nebo tam prostě mají chybu. I to se může stát. Proto je dobrý si vše ověřovat v oficiální dokumentaci. Tam je šance výskytu chyb nejmenší.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0