Autor Zpráva
Karelprague
Profil
Ahoj,
omlouvám se jestli dávám toto téma do špatné kategorie ;)

Mám založenou platební bránu, kde pomocí sms uživatel aktivuje svůj účet. Uživatel odešle sms ve tvaru PM YY XX, kde YY je název platební brány a XX je jeho uživatelské jméno. Na serveru (server: xyz.databaze.cz) je databáze (databaze:databaze1) a v ní tabulka (tabulka:users) a v této tabulce je položka user_name ( uživatelské jméno, které si vybral uživatel při registraci) a confirmed ( možnost 0 nebo 1). Při registraci je nastaveno confirmed na 0. Já potřebuju aby po zaslání sms PM YY ADAM na číslo XXXYYZZ automaticky nějaký skript nastavil v databázi u uživatele ADAM položku confirmed z 0 na 1. Jde to vůbec nějak takto udělat? Na stránkách mobilniplatby jsem našel návod ale je to pro mě španělská vesnice :( Prosím o pomoc.
ProbablyYes
Profil
Zdravím,

položka v nastavení pojmenovaná „Url adresa pro předáná příchozí SMS“ je pro vyplnění adresy scriptu na tvém serveru. Ve scriptu tedy stačí v databázi záznam upravit.
Pokud vůbec nevíš, jak toho docílit, pokus se najít 1) Hotové řešení 2) Někoho kdo ti to udělá 3) Návody pro php a práci s mysql.
Karelprague
Profil
Děkuji,
zkusím to pohledat a vyzkoušet stylem pokus omyl, když to nepůjde nudu asi muset nekoho poprosit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0