Autor Zpráva
Ivošák
Profil
Ahoj, stala se mi taková věc. Mám nastavenou FTP a vše mi fungovalo do té doby, než chtěl Windows 7 update a restart. Po restartu jsem se nemohl přihlásit na ftp do té doby, než jsem našel bod obnovení před updatem. Nyní se stalo to samé, ale bod obnovení před updatem již nefunguje. Můžete mi prosím poradit co s tím? Děkuji
Fisir
Profil
Reaguji na Ivošáka:
Jaký FTP klient používáš? Jaká chybová hláška se zobrazuje?
Ivošák
Profil
Fisir:
Nastavení mám v total commanderu. Žádná hláška se nezobrazí, pouze, že připojení se nezdařilo.
Při připojení na VPN mi to zobrazuje při připojení chybovou hlášku.
un May 10 11:00:15 2015 ROUTE: route addition failed using CreateIpForwardEntry: Pøístup byl odepøen. [status=5 if_index=13]
Sun May 10 11:00:15 2015 env_block: add PATH=C:\Windows\System32;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\System32\Wbem
Sun May 10 11:00:15 2015 ERROR: Windows route add command failed [adaptive]: returned error code 1
Promiň, ale jsem pouze uživatel a moc e v tom nevyznám.
Marschmallow
Profil
Ivošák:
Stáhni si třeba FileZillu a zkus se přes ni připojit. Zadáš tam jméno, heslo a adresu serveru. Port vyplňovat nemusíš.
Ivošák
Profil
Nefunguje mi to. Nelze se připojit, časový limit vypršel...
Fisir
Profil
Reaguji na Ivošáka:
Buď ten Total Commander zkus spustit jako administrátor, nebo použij pasivní režim připojení.
Ivošák
Profil
Fisir:
Děkuji za radu. Zkusil jsem to a ještě spustil vpn jako admin a funguje to. Díky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0