Autor Zpráva
katulak9
Profil
ahoj, Poradí mi prosím někdo, jaké stránky zdarma si můžu vybrat? Potřebovala bych s velkou nebo neomezenou kapacitou místa. Mám to spíš na vkládání obrázků apod.. Díky moc.
Používala jsem webnode, ale právě velikost malá :)
mimochodec
Profil
Co je velká kapacita?
Kubo2
Profil
Nedávno sme vyberali s kamarátom hosting pre náš projekt, môžem odporučiť ONEbit.cz a WebSupport.sk (oba ponúkajú službu s možnosťou nastaviť si limity podľa svojich potrieb).

patrí skôr do Hostingu (mmm)
Tomáš123
Profil
Kubo2:
Nepatrí, katulak9 nehľadá hosting ale klikaciu službu na vytvorenie stránok. Viď webnode.sk.
katulak9
Profil
no ale webnode je omezený v KB


chtěla jsem tam naházet fotky a pak konec :-) Nemám místo :-)) Nebo nevím.. Chtěla bych právě mít něco, právě mě napadly jen webovky, abych tam dávala fotky kde jsme byly se psem, co jsme dělali, i třeba tam házet každej den jídelníček pro psa a takový ty kraviny
Keeehi
Profil
katulak9:
Na to si vyber nějakou sociální síť. To je přesně pro tebe. Zdarma, neomezené na prostor, jednoduché.
katulak9
Profil
aha.. to mě nenapadlo čoveče :D
Keeehi
Profil
katulak9:
No evidentně ne. Nebo jsi nenapsal všechny své požadavky. Takže by to chtělo dopsat ty, které sociální sítě nejsou schopné uspokojit.
katulak9
Profil
já myslela, že bych si udělala webovky jako by svůj deníček.. Abych tam mohla vkládat obrázky, diskuze, fotky, jídelníček apod. kravinky..
Fisir
Profil
Reaguji na katulaka9:
Tumblr?
Tomáš123
Profil
katulak9:
já myslela, že bych si udělala webovky jako by svůj deníček
Blog, však. Aj webnode dáva na výber. Iba si treba priplatiť. Neverím, že fotkami a žvástami zaplníš viac ako 1000MB.
Keeehi
Profil
Pořád nevidím rozdíl mezi facebookovou stránkou a webnode. Jediné co mě tak napadá je asi že Facebook má jen jeden vzhled kdežto na na webnode jich bude tak 10. Teoreticky i toto by mohl být pro někoho validní požadavek. Ale jde o to, že jsi ho nenapsala a křišťálové koule zrovna tento týden byly poslány na obnovení své magické síly. Takže pokud to opravdu nenapíšeš, nemůžeme to vědět a nemůžeme ti tedy správně poradit.
lachim15
Profil
Jestli ještě můžu doplnit, na ukládání a sdílení fotek mě napadá: https://instagram.com/
jujklu
Profil
Problém s omezenou pamětí lze vyřešit komprimací. (velké obrázky se stejně zobrazují dlouho)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0