Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím,
koduji šablonu pro wordpress postavenou na bootstrapu. Bohužel jsem se zasekl u responsivního menu, které se mi nechce po kliknutí na to "burger" tlačítko zobrazit. Procházím kód porovnávám jej s dokumentací, návodem atd., ale nemůžu najít problém, proč to nefunguje.

Pracuji podle tohoto návodu, kdy jsem většinu kodu zkopíroval: http://www.pattonwebz.com/wordpress-custom/bootstrap-wordpress-responsive-menu/
Samozřejmě mám stažený i ten "Navwalker" a ve functions.php jej zaregistrovaný.


Níže posílám můj kód:
<div id="header-wrapper">
      <div id="header-pic">  
        <nav class="navbar navbar-default">
          <div class="container">
            <div class="navbar-header">
              <button type="button" class="navbar-toggle collapsed" data-toggle="collapse" data-target="#navbar-ex1-collapse">
                <span class="sr-only">Toggle navigation</span>
                <span class="icon-bar"></span>
                <span class="icon-bar"></span>
                <span class="icon-bar"></span>
              </button>

              <a class="navbar-brand" href="<?php home_url(); ?>"><?php bloginfo('name'); ?> </a>
            </div>
            
             <!-- Collect the nav links, forms, and other content for toggling -->
            <div class="collapse navbar-collapse" id="navbar-ex1-collapse">
              <?php
              wp_nav_menu( array(
                  'theme_location' => 'header-menu',
                  'depth' => 2,
                  'container' => false,
                  'menu_class' => 'nav navbar-nav',
                  'fallback_cb' => 'wp_page_menu',
                  //Process nav menu using our custom nav walker
                  'walker' => new wp_bootstrap_navwalker())
              );
              ?>
            </div><!-- /.navbar-collapse --> 
            
          </div>
        </nav>
      </div>
    </div>

Kde je může být chyba, nebo v čem může být problém? Přijde mi, že je vše správnv koncích a nevím co s tím :(

Děkuji za rady.
návštěvník
Profil *
Nikoho prosím nenapadá, co s tím? Rád bych s tím pohl, ale zkoušel jsem už snad všechno a nevím, proč to nefunguje. :(
návštěvník
Profil *
Zdravím,
tak přemýšlím, jestli není problém v tom, že jsem se řídil základní bootstrap šablonou dle dokumentace a do souboru "footer.php" jsem vložil toto:

<!-- jQuery (necessary for Bootstrap's JavaScript plugins) -->
    <script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.2/jquery.min.js"></script>
    <!-- Include all compiled plugins (below), or include individual files as needed -->
    <script src="bootstrap/js/bootstrap.min.js"></script>

Tím je deklarace pro javascript bootstrapu v jiném souboru pro patičku a možná s tím wordpress tak neumí pracovat.

Jak ale ten javascript jinak vložit, aby to bylo správně i pro bootstrap a wp? Když jej vložím na začátek pod body tak mám obavy, aby to nemělo vliv na rychlost nebo na něco.

Díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0