Autor Zpráva
David123
Profil *
Dobrý den,

prosím o radu. Tvořím web v programu WYSIWYG Web Builder 10. Začal jsem používat rámy abych zmenšil načítání v prohlížeči apod. Nic méně jsme úplný amatér, ale web tvořím takový, jaký chci. Každopádně nyní všude možně hledám nějaký příkaz, který by umožnil, po kliknutí na odkaz v rámu, nejen zobrazit obsah (jako další stránku php vně rámu), ale také aby hlavní stránka, kde je umístěn rám se hodila do _Top zobrazení.
Tak se chci zeptat zda byste mi neporadili s příkazy, jakožto kódy pro vložení k odkazu s daným příkazem posunout hlavní stránku na horu (top) ve které je umístěn rám.? (Odkaz je formou *.jpg)

Děkuji za odpověď


S pozdravem,
David
Fisir
Profil
Reaguji na Davida123:
Začal jsem používat rámy
Takhle se to nedělá.

Odkaz je formou *.jpg
Takhle se to vůbec nedělá.

Tvoření stránek pomocí rámů je, zaprvé, zastaralé. Zadruhé to není příliš přístupné řešení (nelze nijak odkazovat na konkrétní stránky) a zatřetí s tím mohou mít problém vyhledávače (buď nenajdou menu, nebo zaindexují stránky v rámech, na ty pak budou odkazovat přímo a tím pádem se nezobrazí navigace).

abych zmenšil načítání v prohlížeči apod.
Pokud myslíš zrychlil, tak to se asi pleteš, protože se musí navazovat další připojení na server, aby se stáhly HTML kódy jednotlivých rámů. A to trvá.

Dotazu nerozumím, zkus psát srozumitelně. Mohu pouze odhadnout, že hledáš hodnotu _top atributu target elementu a.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0