Autor Zpráva
Robbie
Profil *
Dobrý den,
chcěl bych se zeptat, co musí všechno stránka splňovat, aby mohla být uveřejněna na webu? Jakým validátorem musí projít a jak ji umístit třeba na tři servery př. Seznam, Google a Centrum zároveň, jde to? Děkuji za odpověď a vaše názory.
Petra
Profil
Na jakém webu myslíš? Na Internet můžeš dát jakoukoli stránku, pokud splňuješ podmínky poskytovatele hostingu, což není nic o validitě, spíš jde o to abys neměl nelegální nebo neetický obsah, to jest vše.

Na Seznam a Centrum se můžeš zaregistrovat, u Googlu budeš muset počkat, až si tě najde.
někdo
Profil *
nemusí splňovat žádný podmínky, musíš jen najít hosting. validita, registrace ve vyhledávačích a tak nejsou vůbec povinný! http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
ronan
Profil *
Co se týče zahrnutí do vyhledávačů - Google sám scanuje web (jednoduše řečeno) a neustále indexuje nové stránky, takže by si za čas měl najít i tu tvou. Čím více odkazů bude vést zvenku na tvůj web, tak na tím lepší pozici v Googlu budeš, protože to pak G. považuje za známku kvality (opět zjednodušeně řečeno, pokud by tě zajímalo, jak to všechno přesně funnguje, podívej se třeba sem: http://cs.wikipedia.org/wiki/Google#Internetov.C3.BD_vyhled.C3.A1va.C4 .8D (měl by tě zajímat hlavně třeba PageRank).

Seznam i Centrum mají své vlastní databáze, do kterých můžeš svou stránku registrovat a zařadit ji tak do jedné ze sekcí podle jejího zaměření.
harik
Profil *
Ještě jednou, Kdo poradí jak odeslat stránku na web? Na PC stránky fungují a na webu se zobrazi jenom adresáře. Stránky jsem vytvořil v OFFICE. Programování HTML atd. mi nic neřiká.
harik
Profil *
Ještě jednou, Kdo poradí jak odeslat stránku na web? Na PC stránky fungují a na webu se zobrazi jenom adresáře. Stránky jsem vytvořil v OFFICE. Programování HTML atd. mi nic neřiká.
Tady je odkaz na to moje vele dílo www.volny.cz/roman14/ Text odkazu
kalimiko
Profil
- tak pro začátek : v názvech nepoužívej ani mezery, ani dlouhá písmena, tj. soubor "Moje stránky.htm" neni ani trochu vhodný ;)
- pojmenuj si svůj soubor "index.htm" nebo "index.html" (to je jedno, funguje obojí) - automaticky se otevírá tento soubor, když se nachází v adresáři.
Ted už by to mělo fungovat.
Dodan
Profil *
Myslite,ze ked si zaregistrujem svoju stranku na sezname alebo centrum,tak ju Google lahsie najde???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0