21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
jppp
Profil *
Zdravím,
na pc jsem provedl instalaci portable XAMPP na flash disk. Na PC vše fungovalo bez problému. Bohužel mi nejde spustit Apache a MySQL na notebooku. Vždy vyhodí tuto chybovou hlášku:
https://6c3d5d0120249d98320b09f84fcfa978df25e9c1-www.googledrive.com/host/0B_vSA_P1cry3U1lQakNfMlRTN2c

Nejsem v tomto tak zběhlý. Můžete mi prosím někdo poradit, jak to vyřešit a zprovoznit xampp, aby bezproblémově fungoval na jakémkoliv pc?

Děkuji moc.

EDIT: Na stejném notebooku mi bezproblémově běží Apache i MySQL z XAMPPu, který je nainstalovaný v PC (= neportable verze).
lionel messi
jppp:
EDIT: Na stejném notebooku mi bezproblémově běží Apache i MySQL z XAMPPu, který je nainstalovaný v PC (= neportable verze).
Otázka na uistenie a vylúčenie paranormálnych javov, nespúšťaš prenosný XAMPP v čase, keď už beží normálny?
jppp
Profil *
Jasně že ne :) Ten normální xampp jsem spouštěl až potom, vždy ale mám jeden z nich vypnutý.

Tak se mi to podařilo spustit, když jsem ještě před spuštěním "xampp-control" spustil "setup_xampp". Tam bylo potřeba zadat "1", něco se provedlo v cmd a potom po spuštění apache v xampp-control vše jede. Jen nevím co jsem s tím udělal a jestli jsem nespustil něco, co bych neměl :D

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0