Autor Zpráva
juraj
Profil
Zdravím

chcem sa spýtať,na výstupe v premennej count mám také hodnoty pre

produkt -1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
prokut2- 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

ja chcem dostat výstup

produkt1-23
produkt2-17

 $spolunH=mysql_num_rows($result2pnH);
 $total += $spolunH;//tento príkaz spočíta hodnotu pre produkt1 23,ale pre produkt2 už ráta 40 a nie 17
 

vďaka za rady
Taps
Profil
juraj:
jak vypadá celý kod (sql dotaz + cyklus)?
petr 6
Profil
Zřejmě za to může to +=, které k hodnotě total přičte hodnotu spolunh. Ty asi chceš jen přiřadit hodnotu spolunh (operátor =).
juraj
Profil
petr 6:Problém vyriešený,kód bol nazvyš.
Ale teraz chcem,aby $num1k = @mysql_num_rows($res1b); ,aby premenná $num1k sa produkty zobrazovali od najvyššej hodnoty napr: num1k počíta hodnoty priamo z tabuľky a neukladá ich do db

produkt1 - 20
produkt2- 10

             <?php
  $dnes2=date("Y-m-d") ; 
 // $dnes2=time();
$sql12b = sprintf("SELECT ip
  FROM neregistrovanynavstevnikzit where idstranka='$idweb' and datum ='$dnes2' group by ip "); 
            $res1b = @mysql_query($sql12b);
   $num1k = @mysql_num_rows($res1b);
           while(list($stranka) = @mysql_fetch_row($res1b)) {
?>
    <?php  } ?>
                              <td class="postaodoslanetdobsah">&nbsp;&nbsp;<?php echo   $num1k ;?><?php echo   $stranka ;?>
Keeehi
Profil
V num1k máš počet různých IP adres a ne počet návštěv ke každé IP adrese což je to co ty asi chceš. Nebo ne? V těch kódech se nedá moc dobře vyznat, píšeš o produktech ale kód vypadá na statistiku návštěvnosti.

Pokud ti jde o to zjistit počet přístupů, pak si to musíš do selectu přidat. COUNT(*) AS pocet_pristupu Můžeš podle toho i řadit ORDER BY pocet_přístupu DESC
juraj
Profil
Ano je to štatistika,premenná num1k, mi dobre počíta ip navštevy k web stránkam,ide mi len o to ako zotriediť od najvyššej hodnoty,kď to ráta priamo z tabuľky a hodnoty neuklada do žiadneho sĺpca tabulky
dakujem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0