Autor Zpráva
Blanka88
Profil
ahoj mám takový problém v prestashopu v konfiguraci/stránka CMS a zde chci do obsahu stránky vložit obrázek tak mi to nejde a hází mi to chybu poraď te prosím co stím Děkuji

Warning: session_start(): open(/data/web/virtuals/102293/virtual/session/sess_184917f71415341882d1854f4bb29697, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /data/web/virtuals/102293/virtual/www/domains/mirafo.cz/admin85434rvpo/filemanager/config/config.php on line 2[b][/b]
Keeehi
Profil
Co je na řádku 28 v souboru /data/web/virtuals/102293/virtual/www/domains/mirafo.cz/config/defines.inc.php?

Jelikož je to nejspíše na hostingu a lezeš tam přes FTP tak ti stačí otevřít jen pár posledních složek.


Máš přístup k adresáři session? Pokud ne, tak to bude asi muset řešit podpora hostingu.
Blanka88
Profil
Keeehi:
do složky session se dostanu ale je prázdná
Keeehi
Profil
Blanka88:
A můžeš v ní vytvořit scriptem soubor? Mohl by vypadat nějak takto:
<?php
file_put_contents("/data/web/virtuals/102293/virtual/session/test.txt", "test");
Blanka88
Profil
ano jde tam vložit soubor script.vbs
Keeehi
Profil
Blanka88:
ano jde tam vložit soubor script.vbs
Sice jsem to psal jinak* ale dejme tomu. Pokud ten problém stále přetrvává, je na čase se asi obrátit na technickou podporu hostingu.

*přístupová práva ke složce pro script a uživatele na ftp mohou být totiž jiná
Blanka88
Profil
[b]Ke Keeehi
problém bohužel trvá ale i tak moc děkuji za pomoc
Davex
Profil
Blanka88:
Vypadá to, jakoby někdo smazal adresář /data/web/virtuals/102293/virtual/session. Přes FTP by měl být pravděpodobně v kořenovém adresáři jako /session.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0