Autor Zpráva
Vendy
Profil
Ahoj a dobrý den,
díky dobré radě jsem zvládla vytvořit GIF se střídáním výzev uživatelům webu (pacientům). Mám jej zatím nainstalován na uzamčené části webu, kde testuji každou novou věc. Ale narazila jsem se zarovnáním.
Chtěla bych jej umístit do středu, ale prosté align="center" to nijak neovlivňuje. Zkoušela jsem i jiné možnosti a nikdy nic. Teď nevím, zda to zapisuji špatně, nebo je problém v tom, že je kód zadán v rámci šablony a třeba ona to nechce pustit dál - pokud by byla pravda ta druhá část, byla bych pěkně v pasti, protože najít to v šabloně je pro mne šílenost.
Kód zapisuji takto - všechny části, včetně vzhledu, jsou testovací, naposledy zkoušené je zarovnání vlevo, tak jej tu i nechám. Snažila jsem se i o <div>, ale neměl žádný efekt.
<a href="http://zivot-s-rs.cz/zivot-s-sm/testovaci-stranka/"><img src="http://zivot-s-rs.cz/zivot-s-sm/wp-content/uploads/sites/14/2015/09/output_T60fqo.gif" align="left"></a>

Co dělám špatně? Chtěla bych to srovnat na střed, smířila bych se i se zarovnáním vlevo, ale aktuálně je to vpravo a přesahuje i velikost úvodního banneru a postranních widgetů.

Děkuji za každou radu. Vendulka
Trejpa
Profil
Vendy:
Tady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0