Autor Zpráva
nowis
Profil
Zdravím a prosím o pomoc,

potřebuji upravit jednu šablonu a tam jsou (pro zjednodušení 2 divy v jednom nadřazeném). Dejme tomu takto:

<div id="hlavni">
<div id="prvni"></div>
<div id="druhy"></div>
</div>

Ty 2 divy se zobrazují pod sebou. Potřebuji, aby se ale odshora nejprve zobrazil div "druhy" aniž bych sahal do html. Přes vertical-align jsem to zkoušel, ale nějak se mi to nepovedlo, možná jsem ale dělal něco špatně.

Díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na nowise:
Nevím, jaké další styly se k elementům vážou, ale zkusil bych měnit display – z rodiče udělat tabulku a z druhého <div>u záhlaví tabulky.
Tomáš123
Profil
nowis:
Ak je známa výška vnútorných prvkov (možno by stačil aj jeden), mohlo by byť použiteľné aj absolútne poziciovanie. Zišla by sa konkrétna ukážka. Použi tunajší editor Živá ukázka.
juriad
Profil
A pokud ti nevadí menší podpora, můžeš použít flex.
nowis
Profil
Tomáš123:
Dík, šlo to přes relativní pozicování, sice se mi to nelíbí, ale asi to jinak nejde...
Chamurappi:
nevím, jestli jsem to dobře pochopil s tou tabulkou, ale do html jsem sahat nechtěl (resp. nemůžu, protože to je nějaký idiotský eshopový systém)
juriad:
to jsou věci... :-)

Díky všem!
juriad
Profil
nowis:
Chamurappi měl na mysli toto: Živá ukázka (což je i šířeji podporované). Otázkou je, jak moc ti vadí, že divy nebudou prohozené ve starších prohlížečích.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0