Autor Zpráva
Martin5611
Profil
Ahojte, základy ale úplne základy html+css ovládam, viem pomocou nich spraviť jednoduchú stránku, ale chcel by som sa posunúť na ďalší level, a potreboval by som niako poradiť kde nájdem užitočné veci, niake návody, a niako mi poradiť ako sa dostať v tejto oblasti na vyššiu úroveň.
mimochodec
Profil
Zkus něco vytvořit a pak to dej k hodnocení sem. Jinak běžně doporučuju ten postup, že si stáhneš nějakou šablonu, upravuješ si ji posle svého, vidíš, co ti to dělá pod rukama a učíš se na tom. Potíž je v tom, že ne každá šablona je nakódovaná tak, že si z toho odneseš vhodné postřehy.
Martin5611
Profil
No robím vo wordpresse najviac, myslíš že by som mal skúsiť stiahnuť tému a spraviť si vlastne design pomocou html a css vlastný ?
Tomáš123
Profil
Martin5611:
Záleží od toho koľko máš skúsenosti. Ak vieš, že v HTML je niečo, čo odkazuje a že v CSS sú ti veci v zložených zátvorkách, mal by si začať nižšie. Za dobrý zdroj považujem jakpsatweb.cz. Naopak doporučujem oblúkom sa vyhnúť itnetworku.cz.
Martin5611
Profil
ako html a css viem také základy že jednoduchú stránku spravím....
lionel messi
Profil
Tomáš123:
Za dobrý zdroj považujem jakpsatweb.cz.

Ešte doplním Moderní tvorba webových stránek zameraný predovšetkým na HTML 5 a CSS 3 novinky, s JPW sa perfektne dopĺňa.

Naopak doporučujem oblúkom sa vyhnúť itnetworku.cz.

Môžem sa opýtať, prečo? S tamojšími návodmi totiž nemám skúsenosť. Ale pridám ďalšiu stránku, ktorá sa veľmi nehodí: w3schools.com — obsahuje informácie rozličnej kvality, od korektných údajov až po chyby.
Tomáš123
Profil
lionel messi:
Môžem sa opýtať, prečo?
V kategórii HTML a CSS obsahuje množstvo nekvalitných článkov, zavádzajúcich i chybných informácií a podľa mňa nesprávny prístup k starším prehliadačom a HTML5. Tiež nepopisuje niektoré zaužívané praktiky narozdiel od jakpsatweb.cz.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0