Autor Zpráva
juraj
Profil
Zdravím

Poprosím o radu

Mám nainštalovaný firefox verziu 41. V staršej verzii, keď som sa prihlásil na gmail a potom odhlásil,tak sa mi vo formulári zapamätal môj login. Teraz v 41 firefox si login vo formulári nezapamätá, ale na iných stránka si loginy pamätá.

V nastavení mám zaškrtnuté Uchovávanie histórie: Pamätať si históriu prehliadania
ďakujem za rady
lionel messi
Profil
juraj:
Máš zaškrtnuté políčko Neodhlasovať vo formulári Gmailu?
sitole
Profil
juraj:
Je nutné při přihlášení nezapomenout zaškrtnou "Pamatovat přihlášení", ale také po přihlášení odsouhlasit zprávu od prohlížeče "Zapamatovat heslo pro..".
juraj
Profil
sitole:

Lenže,keď som mal staršiu verziu prehliadača firefox nemal som nič zaškrtnuté. Ide mi o to, že keď sa prihlásim napr pod loginom x1 a potom sa odhlásim a znovu prihlásim pod menom napr x2, aby tie údaje zostali vo formulári a nemusel všetko ručne písať od znovu.
Ak zaškrtnem "Pamatovat přihlášení" tak mi v pamäti zostane len jeden login,ale čo potom keď sa budem chcieť prihlásiť pod iným účtom

V staršej verzii, som také problémy nemal

vďaka
Alphard
Profil
juraj:
Ide mi o to, že keď sa prihlásim napr pod loginom x1 a potom sa odhlásim a znovu prihlásim pod menom napr x2, aby tie údaje zostali vo formulári a nemusel všetko ručne písať od znovu.
Google na uživatele s více účty myslel a podpořil to do svých systémů. Viz support.google.com/accounts/answer/1721977?hl=en.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0