Autor Zpráva
visk50
Profil
Někdy chodím na stránky nad 18 let a potřeboval bych odstranit dialog jde to nějak ? díky
Upozornění!

Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na 'OK' potvrzujete, že

1) je mi více než 18 let,
2) pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti jiná než 18 let, dosáhl jsem této hranice,
3) vstup na tyto stránky není omezen anebo zakázán zákonem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem,
4) souhlasím, že obsah stránek jsem oprávněn užívat pouze v soukromí a jen pro svou osobní potřebu,
5) sexuálně orientované materiály mne neurážejí a na stránky vstupuji dobrovolně,
6) neposkytnu a neumožním přístup ke stránkám nebo k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám nesplňujícím tyto podmínky.

Pokud nesplňujete některou z výše uvedených podmínek, opusťte ihned tyto stránky!

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.


na PC je to ok ale mám TV samsung 32h6200 a tam je prohlížeč
Mozilla/5.0 (SMART-TV; X11; Linux armv7l) AppleWebKit/537.42 (KHTML, like Gecko) Chromium/25.0.1349.2 Chrome/25.0.1349.2 Safari/537.42 problém je že nedosáhnu na tlačítko 'OK'
Chamurappi
Profil
Reaguji na viska50:
problém je že nedosáhnu na tlačítko 'OK'
Asi jsi moc malý na návštěvu podobné stránky :-)

Na mobilech většinou mají velká dialogová okna posuvník, to tedy na televizi není? Žádná možnost odrolovat?
V androidích telefonech také většinou jde nějak uměle vytáhnout dotyková klávesnice a na ní zmáčknout Enter. Nejde třeba dialog potvrdit dálkovým ovládáním? Nějakým obvyklým akčním tlačítkem?
Pochybuji, že v nastavení webového prohlížeče bude nějaký zákaz dialogových oken… nebo možnost přilinkovat si svůj uživatelský JS. Možná půjde zakázat JavaScript úplně, ale to může částečně ochromit i fungování stránky.

Jinak asi jedinou možností je kontaktovat autora webu, aby své právní povídání zestručnil, nebo aby místo standardního confirmu použil nějakou nastylovanou HTML náhražku (což bych tedy moc nedoporučoval).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0