Autor Zpráva
Jan22
Zdravím, prosím o radu, zda neznáte nějaké video kurzy nejlépe zdarma o tvorbě webu a hlavně v češtině (např. HTML, CSS, PHP, jQuery, apod.)
Jsem úplný začátečník, trochu znám jen HTML.
Tomáš123
Jan22:
Síce nie formou videa, ale oplatí sa pozrieť na péhapko.cz. U zvyšku, predpokladám, hľadáš materiály vyžadujúce čo najmenšiu aktivitu. K dispozícii je samozrejme celý jakpsatweb.cz.

Videotutoriál ti neodporúčim. Nikdy som žiadny nepozeral.
Jan22
Tomáš123 [#2]: Děkuji za typ, určitě se na to podívám. ...Samozřejmě nepohrdnu dalšími odkazy :)
RastyAmateur
Dle mého názoru nejsou úplně k zahození ani LinuxSoft nebo ITNetWork. Je toho spoustu a je na každém, z kterého tutorialu to pochopí nejlépe...
lionel messi
RastyAmateur:
Dle mého názoru nejsou úplně k zahození ani LinuxSoft

Pozor, nezohľadňuje PHP 5. Obsahuje množstvo zastaralých postupov.
RastyAmateur
lionel messi:
To sice ano, ale některé základy se tam dají naučit. Není to tam špatně vysvětleno...

Já žádný velký programátor nejsem, umím jen něco málo, a když se nad tím zamyslím, tak používám skoro jen podmínky a dotazy na databázi. Tyto 3 tutoriály (linuxsoft, itnetwork a pehapko) mi v začátcích pomohli asi nejvíce.

Webové stránky mám jako koníček, a když se nudím, jen tak si projíždím tuto diskusi, jecas a podobné. Vždy se něco přiučím :)

No jo! Ještě doporučuji, a to hodně, stránku jecas.cz, je to sice občas až pro ty mírně pokročilejší, ale jsou tam super návody, je to skvěle vysvětlené, prostě dokonalé! Určitě se na to někdy koukni! Dle mého názoru to má jen jednu chybu, a to, že se autor nevěnuje i jQuery. Myslím si, že v tom případě by to bylo opravdu dokonalé!
Jan22
RastyAmateur [#6], lionel messi [#5]: Děkuji Vám za typy

Pokud Vás ještě něco napadne, prosím pište dále, ...možná to pomůže i více začátečníkům než jenom mně.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: