Autor Zpráva
Webster.K
Profil
Zdravím všechny. Dnes jsem narazil opět na další problém. Používám pro administraci CKEditor s několika pluginy pro obrázky. Dnes jsem ale narazil na poměrně jednoduchý problém, se kterým si nevím řešením. V editoru je možnost vybrat obrázky ze serveru, zobrazí se nové okno prohlížeče vyvolané tímto kde se mi obrázky načtou, když na některý z nich kliknu, vkládají se do editoru, ale potřebuji aby po kliknutí se nově otevřené okno zase zavřelo a zde začíná můj problém. Do funkce která vkládá obrázek do editoru, na její konec jsem umístil window.close(); a nic se neděje, zkusil jsem i self.close();, také nic, dokonce
window.opener = self;
window.close();
Také mě napadlo do onclick přidat window.close ale stejně to nic neudělá, netuší někdo, jak to okno zavřít když nic z toho nefunguje? Testuju to na Firefoxu 42 a na posledním chromu
Kajman
Profil
A to nové okno je otevřené javascriptem přes window.open?
Webster.K
Profil
Ano, to nové okno je otevřené JS z původního, někde jsem se dočetl že nejde zavřít jiné okno než stránkou otevřené... no, vyřešil jsem to nakonec jinak. Ono když se vytvoří odkaz
<a href="javascript:window.close();"><div onClick=funkce();></a>
Tak se vykoná kod po kliknutí na ten div a zároveň se okno zavře... dost krkolomný řešení ale zatím jediné co je funkční...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0