Autor Zpráva
hitny14
Profil
Ahoj, mám vytvořené nahrávání obrázků i s náhledy a mazání náhledu. Po smazání mi sice náhled se mi smaže ale hodnota zůstane v inputu typu file. Javascruprem jsem si tento object upravil tak že se mi danný obrázek smaže ale nevím jak ten object dostat zpátky do inputu. Nevíte někdo jak na to díky moc.
RastyAmateur
Profil
Moc to nechápu. Lépe vysvětli nebo přilož živou otázku...

Jednou píšeš že se ti to v tom inputu nechá a podruhé že ne...
hitny14
Profil
Omlouvám se za pozdní odpověď nedostal jsem se dříve k počítači. Zprovoznil jsem si upload obrázků s náhledem pomocí jQuery.filer Upload provádím až při zpracování formuláře. Jenomže problém nastává v tom, když odeberu nějaký obrázek tak se ztratí pouze z náhledů ale zůstane mi v hodnotě files v inputu. ke které se dostanu pomocí document.getElementById("frm-newsForm-gallery").files Následně javascriptem upravím object který mi vrátí kód který jsem uvedl předtím.
onRemove: function(itemEl, file, id, listEl, boxEl, newInputEl, inputEl){
            var fileName = file.name;
            var files = document.getElementById("frm-newsForm-gallery").files;
            console.log(files);
            for (var i = 0; i < files.length; i++) {
                if(files[i].name == fileName) {
                    var position = i;
                }
            }

            var newFiles = {};
            for (var j = 0; j < files.length; j++) {
                if(position != j) {
                    newFiles[j] = files[j];
                }
            }

            console.log(newFiles);
            document.getElementById("frm-newsForm-gallery").files = newFiles;
        },

A já řeším jak dostat zpět do inputu svůj upravený object s obrázkama. Děkuji za radu
Str4wberry
Profil
Resetování <input type=file>
hitny14
Profil
Díky, když nahrávání jeden soubor tak to funguje. Ale co když mám multiple upload a chci odstranit pouze jednu fotku třeba z dvaceni možných?
Kajman
Profil
hitny14:
Tak to uděláte dle rady odkázané z [#4].
_es
Profil
hitny14:
Zprovoznil jsem si upload obrázků s náhledem pomocí jQuery.filer
ale zůstane mi v hodnotě files v inputu. ke které se dostanu pomocí document.getElementById("frm-newsForm-gallery").files
V dokumentácii k „jQuery.filer“ (filer.grandesign.md/#documentation) máš predsa popísané, ako ju používať. Jej obchádzaním (objektInputu.files) ti to asi celé nefunguje správne.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0