Autor Zpráva
Webster.K
Profil
Zdravím všechny, mám opět jednu ze základních otázek, kterou bych potřeboval pomoct vyřešit. Jedná se mi o script, uvedu v rychlosti:
<div style="display:none">
  <div class="treba_nadpis">
    <h3>Neco</h3>
  </div>
</div>
Jak docílit toho, aby když mám skrytý nadřazený prvek, jak v něm část kterou potřebuji odkrýt? Toto je jednoduchý příklad, skutečná situace obsahuje ve skrytém prvku mnoho různých tagů a věcí ale já potřebuji zobrazit pouze některé z nich (je to CSS pro tisk)
RastyAmateur
Profil
Našel jsem pouze toto, třeba to pomůže.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Webstera.K:
Proti display: none už se nic zevnitř nedokáže vzepřít. Jinak se chová visibility, ale pak ti zase všechno skryté zabírá místo (pokud to třeba nepozicuješ absolutně, nebo tomu nenastavíš nulovou výšku).

skutečná situace obsahuje ve skrytém prvku mnoho různých tagů a věcí
Proč mu dáváš display: none a ne nějakou třídu, která by skryla všechny jeho potomky a jejíž význam si můžeš v tiskovém stylu změnit?
Webster.K
Profil
Problem nejaky tridy ktera by skryla vsechny potomky je v tom, ze obcas nekteryho z tech potomku potrebuju. Je to stranka dynamicky generovana z DB, nektery informace tam jsou vzdycky ale nektery jen na zaklade podminek, jak to vygeneruje PHP. Z toho duvodu jsem se ptal na tamto. Taky z toho duvodu v tiskopisu nejde nic pozicovat absolutne, protoze obcas ten text misto nekolika slov muze mit treba odstavec a v tu chvili by bud dochazelo k prekryvani a nebo velke mezere, coz ani jedno nechci.
Jinak reaguji na RastyAmateur: na toto jsem narazil ještě předtím než jsem sem vznesl dotaz. Problém je že toto řešení "nefunguje". Vzhledem ke slozitosti vnorenych prvku bych asi zesilel kdybych mel psat primou adresu ke konkretni veci, co se ma odkryt, ale asi to bude nakonec potreba. Hlavní problem je v tom, ze v jednom rodici je obcas vic stejnych deti, a pres pseudotridy csska to vybirat je sileny, navic obcas to z PHPcka prijde tak, ze ta cast v DB pro danou vec neni, takze se to vynechava, takze urceni poradi prvku taky uplne nefunguje
Keeehi
Profil
Tak neskrývej rodiče, ale jen jeho potomky. V čem je problém?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0