Autor Zpráva
Lukasisko
Profil *
chlapi teď tady docela spamuju dotazy, omlouvám se, děkuji za shovívavost a za reakce... jak jsem psal o problému, že z pop-up ze stránky potřebuji zavolat do iframe podstránku a ještě k tomu někam v ní rovnou skočit na nějakou záložku, napadla mě další dost velká věc, kterou už jsem měl řešit hned na začátku...

www.uverova.cz - když v menu někam kliknu, stane se to, že se načte nová hlavní stránka, která má v kódu navíc odkaz na podstránku, která jde do iframe. Hlavní stránky jsou tvořeny z globální šablony, takže to jakž takž jde editovat najednou a jejich vlastní data jim zůstavají zamčené. Ve finále jsem ale zjistil, že jediné, v čem se hlavní stránky liší, je obrázek na pravé straně, a tak mě napadlo, jak udělat, ...

...že by se prostě načetla jedna hlavní stránka a při kliknutí na odkaz by se pouze vyměnil obrázek v buňce tabulky a načetla jiná podstránka do iframe... jen nevím, zda je to vůbec realizovatelné a případně jak složitě



zeleně je iframe, žlutě obrázek (přesně ve velikosti buňky tabulky), který se mění
Vik
Profil *
;,(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0