Autor Zpráva
Filips
Profil
neví někdo jak nastavit ty servery? typ příchozího serveru, server příchozí pošty, server odchozí pošty???

Dík
Martin Kuželka
Profil
Nastavení těchto serverů se liší případ od případu. pomohlo by nám, kdybys nám napsal, co používáš za email (třeba Seznam.cz, ...) a přes co jsi připojený na internet.
Filips
Profil
ano používám Seznam.cz ale jak myslíš připojení???
bojars
Profil
...neví někdo jak nastavit ty servery? typ příchozího serveru, server příchozí pošty...

- nemá náhodou takéto informácie v "Help"-e každý poskytovateľ poštovej stránky?
Mistr
Profil
Jde-li Ti o to, kde to nastavit, pak odpověď zní takto:
Nástroje -> Účty...
V nově otevřeném okně dáš vpravo Přidat -> Pošta
Opět se otevře nové okno a zadáváš:
1. obrazovka: co se má objevit u políčka Od (například Filips (fvymola@seznam.cz) - tak tam napíšeš to Filips)
2. obrazovka: Tvoje celá e-mailová adresa (například fvymola@seznam.cz)
3. obrazovka: vybereš si typ serveru příchozí pošty (nejčastěji POP3) a zadáš adresu toho serveru a adresu SMTP serveru
4. obrazovka: název účtu (u Seznamu to, co máš před zavináčem, takže v našem případě fvymola) a do dolního okénka vepiš heslo a zatrhni pamatovat heslo
5. obrazovka: klepneš na Dokončit

A to je všechno.



Pokud Ti jde o to, co nastavit, pak u Tvé schránky na Seznamu to bude na výše uvedené 3. obrazovce:
- Typ serveru příchozí pošty: POP3
- Server příchozí pošty: pop3.seznam.cz
- Server odchozí pošty: smtp.seznam.cz nebo si to nastav podle poskytovatele. Máš-li například dial-up od Volného, pak se mi víc osvědčilo nastavení serveru odchozí pošty na smtp.volny.cz



Tak co, stačí Ti to takhle nebo Ti to hází nějaké problémy?
Miloš
Profil
A pokud jde o Seznam, tak po přihlášení ke schránce přes web můžeš tudy:
nastavení>>
POP3 přístup (Outlook)>>
automatická konfigurace>> – to nabídne soubor outlook.reg , který ale (z mých zkušeností) nefunguje přímo. Jakmile ho však uložíš a spustíš lokálně, přidá do registrů příslušné nastavení a outlook expres je pro seznam nakonfigurovaný.
Mistr
Profil
Miloš
Bere to na oba Outlooky, tedy Outlook Expres i "velký" Outlook?
Miloš
Profil
Mistr: Píšou tam jen o expressu.
Mistr
Profil
Miloš
To je pravda. A pro "velký" Outlook to funguje také? Nevíš?
jozob
Profil
Mistr
A pro "velký" Outlook to funguje také?
Je to podobné, síce jednotlivé okná sú trošku odlišné, ale podstata je tá istá, a nastavenie je intuitívne...
Miloš
Profil
Mistr: nevím
jozob: mluvíš o nastavení (viz výše), nebo o použití (a funkčnosti) outlook.reg?
jozob
Profil
Miloš
O nastavení... Sorry, nevšimol som si Tvoj príspevok... Myslel som si, že otázka patrí ku konfigurácii...
Ale sú to veľmi podobné programy a myslím, že čo bude fungovať v Expresse, malo by aj vo "veľkom"...
IMHO zobrali kostru Expressu a doplnili ju o mnoho nových možností a vznikok "veľký" Outlook, alebo naopak...
Petr Beg
Profil
Mám WIN XP PROF a používám Outlook Express.Při vkládání fotek do mailu např. ze složky dokumenty mi vyskočilo okno zdali chci fotky zmenšit nebo zachovat původní velikost.Toto okno se nyní neobjeví a fotky jsou do Outlooku vloženy v původní velikosti.Poradí někdo prosím?Petr
laikk
Profil *
Nevíte kde se dají najít stránky s popisem - návodem jednotlivých složek - jejich nastavení - Outlook Express nebo nějaké diskusní fórum o O.E.
Příklad potřebuji nastavit - napíšu novou zprávu, ale potřebuji .aby se mi umístila do pošty k odeslání a ne aby se m ihned odeslala.
Potřebuji zjistit jak nastavit - a ve které složce - odeslat později- automaticky.
Díky
JaroslavH
Profil *
Vážení, potřebuji poradit,

Při odesílání pošty v Outlook Expres mi tento nahlásí chybu při odesílání bez udání podrobností. Poštu odešle a nechá ji ale v Poště pro odesílání, ač je nastaveno, že ji má přendat do Odeslané pošty. Při nastavení intervalu pro odesílání na 2 minuty ji poté odešle znova a já ji musím tedy vyndat do Konceptů.

Nevíte jak toto odstranit?

Děkuji


JaroslavH.
Denis
Profil *
Potřeboval bych poradit s nastavením serveru odchozí pošty.Příchozí mi jde,ale odchozí meumím nastavit.Připojení mám mobilní od Eurotelu a email mám na seznamu.Poradí někdo???Díky
jozob
Profil
Denis
"Poradí někdo?"
Iste. Samotný Seznam.
BigJohn
Profil *
Taky mam mensi problem s Outlookem - postu mi sice prijima, ale neodesila - a porad mi pise chybu "Please verify the e-mail address field" tedy neco ve smyslu abych potvrdil emailovou adresu v jakem si policku - bohuzel zaboha nemuzu najit v jakem..... poradi mi nekdo??? mimochodem pripojen jsem prez kabelovku a e-mail mam u Tiscali.... dik
Anonymní
Profil *
laikk

potřebuji .aby se mi umístila do pošty k odeslání a ne aby se mi ihned odeslala.

Nástroje > Možnosti > Odesílání > Zaškrtávací políčko Odesílat zprávy okamžitě deaktivovat
ladas
Profil *
Prosím, mám problém, Outlook Expres mi přijímá poštu normálně, ale neodešle nic, vypíše mi, že:

"Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je vschon@seznam.cz. Předmět '', Účet: 'pop3.seznam.cz', Server: 'SMTP.seznam.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '550 Not authenticated, please use AUTH first.', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 550, Číslo chyby: 0x800CCC79"

To je přímo ta zpráva z Outlooku. Nevím co s tím. Prosím o pomoc přihlásil jsem to přesně podle návodu. Moc děkuju. Láďa
ladas
Profil *
Omlouvám se špatně jsem koukal do diskuse. Otázka už byla zodpovězena. Už je nastaveno. Díky Láďa
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0