Autor Zpráva
Milan1236000
Profil
Zdravím, proč pokaždé, ať jdu na jakoukoli stránku na mém webu, tak při načtení jakoby stránka "ucukne" doprava trochu a hned se zase vrátí zpět?
Nedokážu zjistit, čím to může být - styly? Zkoušel jsem několik stylů zakomentovat, ale pořád se to děje.
lionel messi
Profil
Milan1236000:
Prosím o odkaz na živú ukážku.
Fisir
Profil
Reaguji na Milana1236000:
Zrovna včera se nám rozbila křišťálová koule a výrobce má 30 dní na zpracování reklamace, takže nám budeš muset výjimečně na onen zlobivý web poskytnout odkaz.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Milana1236000:
Mé koule fungují, takže bych si tipnul tuto příčinu: Pevné umístění stránky na středu, aby s tím scrollbar nehýbal
Milan1236000
Profil
lionel messi, Fisir:
Už se na to chystám, mám to na lokálu, takže moment.

Chamurappi:
Je pravda, že to mám taky centrované na střed s pevnou šířkou, ale nevím, nevím..
Milan1236000
Profil
Tak jo, ještě jsem musel narychlo pryč, ale už jsem zpět, takže tady to je.
hhh.php5.cz/kontakt.php
Je to jen částečně rozchozené, takže tam fungují jen 2 odkazy - "Kontakt" a "Požádat o přidání".
Na ukázku to bohatě postačí.

A zrovna koukám, že tady to zrovna není vidět, takže asi budu muset přidat ještě nějakou, kde to bude vidět.

Ale vlastně je - otevřít "Kontakt", odscrollovat dolu a znovu kliknout na "Kontakt".
Takže to zřejmě bude tím scrollem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Milana1236000:
takže asi budu muset přidat ještě nějakou, kde to bude vidět
Nějakou delší, která bude způsobovat svislý posuvník.
Ještě odkážu na Str4wberryho popis, kde je zmíněno víc možných řešení: Poskakování stránky kvůli posuvníku

ještě jsem musel narychlo pryč
My jsme se tu úplně poskakovali nedočkavostí…
Milan1236000
Profil
Chamurappi:
My jsme se tu úplně poskakovali nedočkavostí…
Tak jasně že ne, to jen abyste si nemysleli, že jsem se na to vykašlal a odpovídám dlouho. Chápu, každý tu není nonstop. No, nechám to být... ;)

Přidal jsem do stylů html {overflow-y: scroll;} a už je to v pořádku.
Jen tak btw se to děje i tady na foru, ale to nevadí. :)

Díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0