Autor Zpráva
hellboy80
Profil
Nahral jsem logo na svuj web. Proc je ve Firefoxu mirne neostre? V Chromu se zobrazuje v poradku - tak jak je.
lionel messi
Profil
hellboy80:
Prosím o odkaz na živú ukážku.
hellboy80
Profil
No jak jsem zjistil, tak mam vsechny obrazky ve FF mekkci nez v Chromu. Ve FF (Opere, IE) mam taky vsechno malicko vetsi nez v Chromu (a Safari). A nevypada to, ze bych to mel nazoomovany. Ze by nektery prohlizece vsechno automaticky zvetsovaly?

EDIT: Tak uz jsem si to vygooglil. Kdyz mam ve Windowsech velikost textu na 125%, tak FF podle toho vsechno automaticky zvetsuje. A nedela to asi moc dobre, protoze pak dochazi k mirnymu rozmazani obrazku. Vetsinou si toho clovek nevsimne, ale u malych obrazku s mrnavym pismem je videt, ze v Chromu je to pismo citelnejsi. Zkusil jsem tedy ve Windowsech zmensit text na 100% a je to v pohode. Kazdopadne me to vyhovuje, kdyz to mam na tech 125%, tak holt budu muset obetovat kvalitu. :)
worm6666
Profil *
hellboy80:
No mas vcelku dve moznosti - vo vlastnostiach shortcutu (zastupcu na ploche napriklad) si zvol pod zalozkou kompatibilita "vypnutie zmeny mierky..." alebo si nainstaluj pod FF doplnok "Default Zoom Level" - velmi dobra vec - pamata si zoom nastavenia, mozes ich rychlo prepinat. male ale sikovne...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0