Autor Zpráva
pandik70
Profil
Ahoj, proč mi na podstránce reference nefunguje posouvací menu, tak jako na hlavní stránce?
Moje stránky

Předem děkuji za odpovědi.
weroro
Profil
Nenačíta ti súbor www.matmasar.wz.cz/js/modernizr.js
pandik70
Profil
weroro:
Je divné, že jsem ho tam nenahrál, ale ikdyž už tam je, tak to pořád nefunguje :/
Tomáš123
Profil
pandik70:
Písal si mi, že na to, aby ti JavaScript fungoval na hlavnej stránke si musel nesprávne napísať <!DOCTYPE>. Nepomôže spraviť to aj na podstránke?

To by ale bola iba záplata. Príčina nefunkčnosti skriptu bude niekde v jeho vnútri.

proč mi na podstránce reference
Časť ľudí neprejde na podstránku, ale na kotvu referencií. Stránka, o ktorú sa jedná je myslím táto: www.matmasar.wz.cz/reference.html

weroro:
Súbor sa mu správne nenačítal ani na jednej podstránke. Modernizr navyše, pokiaľ viem, iba zoznámuje staršie prehliadače s vymoženosťami HTML5 a CSS3.
pandik70
Profil
Tomáš123:
Doctypem to být nemůže, protože to nefunguje, ani když je <!DOCTYPE html> nebo <!DOCTYPE>. Kdyby byla chyba v tom scriptu, tak by to nemělo fungovvat ani na hlavní stránce ne?
Davex
Profil
pandik70:
Vypadá to jako kolize se skriptem js/lightbox-plus-jquery.js, který obsahuje další verzi jQuery. Použij samostatný lightbox.js podle návodu k Lightbox2.
pandik70
Profil
Davex:
No, ono to bylo tím, ale když jsem nechal jen tu v te hlavičce(ktera je 1.10) Tak nefunguje ta galerie....(po kliknutí na obrázek v bannerech). Což nechápu, protože tady(lightbox) je psané, že to potřebuje min 1.7 a to co tam mám je vyšší.
_es
Profil
pandik70 [#7]:
No a radu [#6] od Davexa si aplikoval?
Opakované načítanie už načítaného jQuery môže znefunkčniť iné, dovtedy spustené, skripty závislé od jQuery.
pandik70
Profil
_es:
Ano, momentálně je aplikovaná rada Davexa. Jak to mám ale vyřešit?
Davex
Profil
Máš tam Lightbox v2.51. Aktuální verze je v2.8.2. Nepředpokládal jsem, že použiješ starší verzi než předtím.
pandik70
Profil
Davex:
Stáhl jsem to znova a už to funguje, díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0