Autor Zpráva
Webster.K
Profil
Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat. Řeším problém s vložením stránky přes iframe do mé stránky. Můj problém se ukrývá v tom, že potřebuju ideálně přes JS/JQuery nastavit výšku iframe tak, aby odpovídala velikosti vnořeného dokumentu. Mé pokusy se odehrávali tímto stylem:
$('#iframe').contents().find('html').height();
toto mi vždy vrátí nulu, nemusím hledat ani html, na body to reaguje stejně... nenačte to žádnou velikost okna. Další problém je že se to nenachází na stejné doméně, netuším jestli to má vliv a nebo ne, ale pro jistotu to zde zmíním.
Bubák
Profil
Pokud to je na jiné doméně, tak to nepůjde. Koukni na Pozor!, skript jsem někde našel a fungoval, pokud byla stránka ve quirk módu, proto jsem do skriptu doplnil +"px" a nyní funguje napříč režimy prohlížečů i prohlížeči. Ale ta podmínka stejné domény zůstává, pravděpodobně to neobejdeš.
Taps
Profil
Automatická výška <iframe> podle obsahu
Webster.K
Profil
A kdyz přes PHP získám obsah toho co chci zobrazit a pak do iframe hodim jen tu stranku na aktuální doméně, tak by to mělo fungovat ne? Nicméně mi to pořád nefunguje


Jinak na to řešení v odkazu jsem koukal, problém je v tom, že když se mi iframe načte, přesměruje to na tu stránku kde se načte, což není uplně to, co bych potřeboval :/


Jakmile tam nechám řádek:
window.top.location = "#vyska=" + vyska;
okamžitě to přesměruje na stránku, která je v iframe jako zdroj
Webster.K
Profil
Tak jsem to otestoval pořádně a dokonce to ani nepředává nadřazený stránce parametry, takže někdo nějaký další nápad?
Keeehi
Profil
Webster.K:
Jestli jsi to dělal podle toho co ti odkázal Taps v [#3] a nešlo ti to, tak jsi někde udělal chybu. Zkus to znovu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0