Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ako vytvoriť animáciu ?
Anonymní
Profil *
neviete ako vytvorit niekde na nete online (nie cez programy) animaciu ? taku co by sa zobrazovali za sebou nejake obrazky
rada_losik
Profil
Muzes to udelat v JS pomoci skriptu a casovace. Problem je ten ze to bude hodne obrazku. Nebo flash. Ale urcite na slunecnici budes mit nejaky "animator"
klokyn
Profil
Najjednoduchším nástrojom je asi GIFanimator. Nájdeš ho niekde na stahuj.cz. Online nástroje na animácie nepoznám
peta
Profil *
Anonymní JS viz treba vybuchy na
www.volny.cz/peter.mlich/hry/hry.htm
galaxy defender
ale tam je to zrovna slozite, pokud neznas programovani a pouzivaji pro rychlost bmp.

Jinak doporucuji odkaz slayer office
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#www5
Vpravo mas potom nekde asi 50 radku shora odkazy SlideShow
Anonymní
Profil *
ale ja som chcel vytvorit obrazky vo formate gif
Lukáš M
Profil
Anonymní
tak to řeknu hned! ;) o žádných online nástrojích bohužel nevím. přijde mi to trochu jako chtít něco-jako-photoshop online. :( jinak jak už tu někdo doporučoval, na stahuj.cz toho bude spousta.
peta
Profil *
Anonymní Online ani GIF? Chtel bych znat aspon 1 cloveka, ktery by byl tak hloupy a tohle udelal jako online editor.
Predstav si ten datovy tok, kdyz mas treba 100k obrazek a udelas treba 100 okenek? 10M zatez jen tak, 1 clovek...

Ja pouzivam GIMP (asi 10M zip), dela se to pres Layer Dialog

Existuje prevodnik AVI->GIF video na animovany gif. Velmi sikovna vecicka.

(forum) Priste vypln jmeno, heslo nech prazdne.
Anonymní
Profil *
pretože mi nefunguje inštalovať programy na PC
peta
Profil *
Anonymní Stale jsi nepochopil vyzvu k vyplneni jmena...

Tak pouzivas cizi PC s logovanim, kde to ani nesmi jit.
konvertor AVI-GIF se neinstaluje, pouze kopiruje.

Pokud je to tvuj PC a fungovalo to a prestalo, mas ho zavirovany nebo preplneny disk. To chce sikovneho technika v rodine.
VaclavMacurek
Profil
Najjednoduchším nástrojom je asi GIFanimator

Zřejmě je myšlen Coffee GIF Animator, ne?

To je sice dobrý program, ale dá jenom dohromady obrázky, které jste si předem připravili v nějakém grafickém editoru. Já používám Corel Draw 9 - ale mám s ním menší potíž při tvorbě průhledných obrázků a animací formátu GIF. Někdy je vytvoří a někdy ne - myslím průhledné.
jiri.free
Profil *
dobry je babarosa animator
http://www.stahuj.cz/grafika_a_design/animace/babarosagifanimator/
peta
Profil *
VaclavMacurek
GifAnimator je program stary asi 10 let. Nema s Coffee nic spolecne, to je jiny program.
VaclavMacurek
Profil
Nema s Coffee nic spolecne, to je jiny program
Aha. Chybička se vloudila, ale to je jedno. Ten mnou uvedený je taky docela dobrý.
Anonymní
Profil *
takze neviete nic ? no ja som sa vas nepytal, ze preco mi nejde stahovat programy - to viem !
ja som chcel len ten online animator...
Anonymní
Profil *
to OYAJ NIC TAKE NIEJE ? VED EXISTUJE VSETKO MOYNE NA NETE..!
peta
Profil *
Anonymní
www.google.com :) (gif animator online)
tady nema nikdo potrebu neco takove pouzit, kazdy ma svuj oblibeny program nahrany na kompu.
http://www.google.com/search?hl=cs&q=gif+animator+online&btnG=Vyhledat +Googlem&lr=

673 ,000 odkazu
ted je otazka, jak z toho odlisit soft, ktery hledas...
VaclavMacurek
Profil
Peta
Skvělý!!! Jedna?:nula pro tebe.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0