Autor Zpráva
RepporeLLo
Profil
Viem že vytvoriť na stánke registráciu nie je vúbec ˇľahké. Ak to niekto viete a máte čas tak by ste mi s tým mohli pomôcť!!... 333-128-484
Fenrir
Profil
Je potřeba vědět co máš za možnosti to znamená jestli máš kdyspozici nějakou databázy nebo jestli jenom to chcveš ukládat někam do txt.... jestli v PHP nebo ASP

Trochu to upřesni.
Lukáš M
Profil
RepporeLLo zkuste mrknout na výborný seriál o php na linuxsoftu. doporučuji nastudovat i další kapitoly. pokud vám php nin neříká, tak to asi nebude vůbec lehké. http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=538

a nesnažte se prosím nikoho ukecat, aby se to řešilo po icq, takhle veřejně to může být přínosem i pro další.
RepporeLLo
Profil
Ide práve o to že vobec neviem ako sa to robi... neviem ani co je PHP a ASP
RepporeLLo
Profil
Ak máte niekto dosť času a vyznáte sa do toho tak mi pls napíšte na ICQ. Ten link čo si napísal som si prečítal celý ale nejako som to nepochopil:(
ronn
Profil
RepporeLLo: Je naprosto zbytečné, aby ti někdo okolo PHP cokoliv vysvětloval - musíš se to prostě sám z nějaké knížky nebo tutorialu naučit;).. To je jako kdybys chtěl, aby tě někdo přes ICQ učil počítat:)
RepporeLLo
Profil
ja nechem vediet cele PHP.. me staci ked mi niekto napíše ako si mám spraviť registráciu:D...
Lukáš M
Profil
RepporeLLo
to vážně nebude tak jednoduché :) jestli tomu dobře rozumím, tak se tu má pomáhat lidem s problémy spíš když mají nějaký menší problém s něčím. nebo i větší problém, kterým je někdo postupně provede. ale ne že by se někomu psal soft na zakázku. ;) ale zkuste to nadhodit na http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=26 - třeba se s někým domluvíte na "kšeftu" zadarmo.

pokud byste se přece jen chtěl naučit php (pokud to myslíte s webem vážně, tak se vám základy neztratí) tak doporučuji zmíněný seriál od začátku. jinak taková registrace je celkem jednoduchá věc. v html si uděláte formulář (přihlašovací jméno, vlastní jméno, heslo (+ ev. další věci) ten odešlete nějakému php skriptu, který jej zkontroluje a případně uloží do databáze.
RepporeLLo
Profil
uz mi to robi jeden profik
Taurus.Junior
Profil *
Příspěvek smazán moderátorem. Pro nové dotazy zakládejte prosím nová témata.
sacred
Profil *
hele na www.knihy.cz si napis do vyhledavace programováni www stránek je to dobrá kniha kde máš java script a php a MYSQL zaklady htm a dhtml proste vse co se bude hodit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0