Autor Zpráva
Lissa2
Profil
Dobrý den mám na Endora.cz hosting s doménou zdarma a chci se zeptat na čem udělali tento projekt chtěla bych aby byl ten samý princip . Stačí jen poradit jaký program zdarma. Tady jsouoodkazy na ty jejich RPG Bradon.cz, HOCZ.org, E-bradavice(bradavice.eu), hogwarts.cz (Bradavice).
Mé stránky budou tedy má hra na stejný téma, ale šablonu budu Mít jinou a celý samozřejmě jinak nechci od nich nic kopírovat jen chci vědět v jakém to je programu. A byla bych ráda kdybyste poradili ten zadarmo placený si na mateřský dovolit nemůžu. Děkuji za rady. Stačí říct jen název toho programu a už si nějak poradím.
juriad
Profil
Nemyslím si, že existuje nějaký program, ve kterém je to možné naklikat. Jsou to všechno totiž docela složité aplikace.

Všimni si nápisu na jedné z úvodních stránek:
 HLEDÁME PROGRAMÁTORA PHP

Hledáme ochotné spolupracovníky do našeho realizačního týmu, především na posty programátorů. Máte-li dostatek volného času, zkušeností, schopností a chcete-li nám pomoci s rozvojem tohoto projektu, neváhejte nás kontatkovat na e-mailu reditelstvi@bradon.cz.

Nejde o práci jednoho člověka, ale týmu lidí, programátorů. Netrvalo to odpoledne, ani měsíc, ale roky práce. Pokud něco podobného chceš vytvořit, nauč se HTML, CSS a nějaký serverový jazyk, typicky PHP. Začni s nějakým malým projektem a třeba se za pár let vypracuješ k tomu, že budeš schopná vytvořit i něco o této velikosti.

Možná by bylo dobré se naučit programovat v PHP a připojit se k existujícímu projektu než se snažit vytvořit svůj vlastní „z ničeho“.

Podobný projekt ze závodního prostředí (github.com/premun/qsb) obsahuje 17 500 řádků kódu v PHP a pár tisíc v dalších jazycích.
Lissa2
Profil
Já jich vytvořila spoustu v jakýkoliv stránek, v proweb. Cz, webgarden, na serveru Endora. Na hostingu pipni.cz, ale pořád to není ono a nemohu si na mateřský dovolit platit programátory a placený program. Manžel je invalidní důchodce tak časem na to na šetříme a časem se do pracuji na podobný projekt, jenže mám ve sve hře hráče a oni mě s těmi programy srovnávají a hádají se přes email se mnou. Snad v tom proweb to bude lepší než na serveru Endory ve WordPressu.


Teď jsem narazil a na toto Fantasy GameBook Engine dokáže vytvořit perfektní gamebook nebo textovou hru

Jinak děkuji za vaše rady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0