Autor Zpráva
Ryci
Profil
Dobrý den,

mám problém s bílým místem na levé straně webu. když web zadám s www. tak tam to místo není, pokud ho zadám bez www. tak se tam prostě objeví něco jako margin.
Nevíte jak to řešit?

Děkuji
Ryci
Hando
Profil
Nic takového by se dít nemělo...
Můžeš sem dát odkaz na živou ukázku?
Ryci
Profil
Hando:
ctrlv.cz/O9ZB

Omlouvám se, nemohu dát k dispozici text, každopádně snad pochopíš co myslím.
To, že se mi posune text, to mi nevadí, ale ono se posune jakoby celý screen a půlka webu je bílá, štve mě to hlavně u mobilního zařízení.. :/

Nevíš co s tím? Jestli musim nějak optimalizovat celý pozadí?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ryciho:
To je kus účtenky z této fotky? Myslím, že bílé místo si dovedeme představit i bez obrázku, ale těžko ti někdo najde příčinu chyby bez odkazu na skutečnou stránku, na níž k závadě dochází.
Sice se při debatách o tvorbě webu nerad uchyluji k motoristickým analogiím, ale kdybys chtěl opravit drtič autovraků, tak také nepošleš do servisu fotku nerozdrceného autovraku :-)

To, že se mi posune text, to mi nevadí
Měl by ti vadit jakýkoliv rozdíl. Pravděpodobně mají všechny rozdíly stejnou příčinu, kterou ale poslepu neuhodneme.
Optimální řešení by nakonec mělo být, že přesměruješ jednu z variant na druhou, ale nejprve by bylo dobré zjistit, proč se zobrazovaný obsah domén liší, protože to může být symptomem větších potíží.

Jestli musim nějak optimalizovat celý pozadí?
Obrázku je celkem jedno, jestli je na doméně s www nebo bez www. Měl bys ho optimalizovat tak či tak pro rychlé načtení (abys na mobilu nenačítal stovky kB, když potřebuješ jen desítky), ale na popisovaný problém to patrně nebude mít vliv.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0