Autor Zpráva
Milošek
Profil *
Ahoj, potřebuju radu: Zkoušel sem Easy PHP. Celkem mi to vyhovovalo, ale nešly mi formuláře. Prostě z jedný stránky odešlu pormulářem data, a i když to je napsaný v adrese, tak mi to psalo eror, že ty proměný data neexistovaly. Proboha proč? Přesně tenhle skript mi v poho fungoval na WZ i na IC. A tak jsem zkusil PHP triad. Ani to nedokončilo instalaci, a napsalo to eror. Mám Win XP a mám silný podezření, že za to můžou. Prosím poraďte, nebo mi navrhněte jinej Server.
Wan-To
Profil *
Přistupoval jsi k datům z formulářů pomocí polí $_GET[] nebo $_POST[]?
Jakej to byl error?

BTW, mě jede PHP Triad v pohodě i na WinXP. Jinak si nainstaluj Linux a Apache 2.
bojars
Profil
Milošek skús zagoogliť XAMP, alebo WAMP...
radimh
Profil
Já mám také Windows XP a PHP triad mi jede bez problémů. Zkus sem pastnout tu chybovou hlášku, třeba něco vykoumáme.
A-raj
Profil *
Nazdarek, ale pokud vidim dobre tak on pouziva Easy PHP a ne PHP Triad ne ? J amam PHP Triad 2.2.1 a funguje to :)
Bon Joy
Profil *
Ahoj,
potřeboval bych poradit... mám phptriad 2.2.1, ale když ho spustim, tak zadám adresu http://localhost/ a otevře se mi tabulka se zadáním uživatel. jména a hesla - jak je to možný? Účet ve windowsech nemám zaheslovaný.

Poradí někdo?

Předem díky...
Gulas
Profil *
Tak to máš blbý.....
Manq
Profil
Gulas
Odpusť si prosím svoje poznámky.
Bon Joy
Není o tom něco v dokumentaci? Např. user - root a bez hesla nefunguje?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0