Autor Zpráva
danaceks
Profil
Dobrý den, mám šablonu od HTML5 UP! "Stellar" a v textu se nezobrazují háčky a čárky. Místo nich se vždy objeví "�". Mám dojem, že by se to mohlo spravit výměnou fontu, ale nevím, jak to udělat. Díky za pomoc, danaceks
_es
Profil
danaceks:
v textu se nezobrazují háčky a čárky.
V akom „texte“? Z čoho majú prípadní radcovia vyveštiť príčinu problému? Chcelo by to „živú“ ukážku.

Místo nich se vždy objeví "�". Mám dojem, že by se to mohlo spravit výměnou fontu
Podľa príznakov by som skôr tipoval nesprávne, či nesprávne deklarované, kódovanie textu.
Mlocik97
Profil *
danaceks:
máte v <head>
<meta charset="UTF-8">
</head>
?
Bubák
Profil
Je nutné zapnout podporu českých národních znaků (v šabloně němí zapnutá)
Zaměň (ve všech CSS souborech) @import "fonts.googleapis.com/css?family=Source+Sans+Pro:300,400";
za @import url('fonts.googleapis.com/css?family=Source+Sans+Pro:300,400&subset=latin-ext');
Živá ukázka to je jen ukázka, že písmo použití v šabloňě naše národní znaky podporuje

Neodkázal si na živou ukázku, proto nevím, za jde o jedinou příčinu tvého problému, pokud se ti po opravě nezobrazí české znaky správně, ulož HTML stránku v kódování utf-8, to je kódování, které používá tvá šablona.
Jinou možností je změnit kódování v meta charset, ale to bych doporučil jen v případě, že by se našel důvod použít jiné kódování, než utf-8.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0