Autor Zpráva
alterego3000
Profil
Nevíte kde je chyba? Živá ukázka Děkuji předem za všechny odpovědi.


Abych tu nikoho nenuti zkoumat kde je chyba. Tak, když to dam do živé ukázky tak funguje vše, jak má. Asi někde problém na cestě mezi souborem a jquery.
alterego3000
Profil
Prošel jsem celou cestu a na ní chyba není. Nevíte, kde by mohla být ? Popřípadě neznáte nějaký program, který by mi řekl, kde může být chyba? Vyzkoušel jsem několik jQuery souborů, ale nefunguje to... Předem děkuji za jakoukoliv reakci. Už vážně nevím co s tím...
weroro
Profil
MENU
Taps
Profil
A dival ses i do konzole?
alterego3000
Profil
Taps:
Jestli myslíš v prohlížeči. Tak ano díval, ale moc nevím v čem by mi to mělo pomoci... Všechno je stejné.


weroro:
Nevím moc, co si mi tím chtěl říct... Já vím že by to mělo fungovat a nevidím v kódu chybu, ale nefunguje. Možná jsem jenom nechápavý, jestli si mi tím chtěl říct něco jiného, mohl by si mi to prosím vysvětlit? :)


Taps:
Promiň jsem slepej je tam tahle chybová hláška: SyntaxError: missing ; before statement


Už jsem na tu chybu přišel. Byl to chybný oddělovač argumentů v js souboru. Všem moc děkuji za rady.
alterego3000
Profil
Zdravim. Tak vás zase otravuji :D (píši to do stejného tématu, aby mi příspěvek nebyl nahlášen jako duplicitní...) . Tuto chybu už jsem spravil, ale měl jsem to v "testovacím souboru" a do souboru se zbytkem věcí jsem to přepsal a už to zase nefungovalo... Přišel jsem na to, že tomu vadí js soubor prototype.js, ale ten je součástí lightboxu, takže ho nemohu odstranit (na co bych tam vlastně měl soubor, který bych mohl odstranit?). S takovýmto typem problému věřím, že se valná většina z vás již setkala. Mohli byste mi prosím poradit, jak jste ho vyřešili vy? Děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0