Autor Zpráva
alterego3000
Profil
Zdravím všechny. Mám problém s otevíráním js a css souborů ve filezille. Nově jsem teď přešel s pspadu na sublime text 3 a i když v počítači mám nastavené otevírání právě přes sublime text, filezilla hledá pspad, ale ten už jsem odinstaloval... Když chci otevřít html, tak to funguje... Dá se to někde ve filezille nastavit? Nemohu to nikde najít. Zkoušel jsem i aktualizovat na novější a stále to nefunguje...
mckay
Profil
alterego3000:
1. Otevřete program Filezilla a vyberte Upravit > Nastavení
2. Vlevo ve stromě Vybrat stránku donavigujte do Úprava souborů > Přidružení podle typu souboru
3. Uvidíte textové pole, které bude pravděpodobně prázdné, pokud není, najděte záznamy obsahující cestu k PSPadu a odstraňte je. Následně zkontrolujte, že políčko "Používat systémové asociace" (nebo podobné) je zaškrtnuté, není-li, zaškrtněte ho a vše by mělo fungovat. Není-li tomu tak, můžete zkusit ještě přejít k bodu 4.
4. Do textového pole vepište/připiště/přepište záznam o následujícím formátu:
js "C:\Program Files\Sublime Text 3\sublime_text.exe" -open
css "C:\Program Files\Sublime Text 3\sublime_text.exe" -open
- kde uprostřed v uvozovkách je cesta k Vaší instalaci Sublime 3. Volitelně můžete (podle všeho) vynechat i ten -open parametr.


Filezilla je v základu 'by design' naprogramovaná tak, aby pro možnost Otevřít používala systémové asociace a údajně by to mělo přebíjet i jakékoliv možné nastavení. Nepomůže-li nic z výše uvedených doporučení, zkuste ještě updateovat Filezillu na nejnovější verzi a v případě, že ani to nepomůže, odeberte ji se všemi jejími nastaveními z počítače a nainstalujte znovu.
alterego3000
Profil
mckay:
Děkuji mnohokrát

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0