Autor Zpráva
Mlocik97
Profil
Ahoj, potrebujem poradiť,
function anchor() {
    var shift = (window.pageYOffset || document.documentElement.scrollTop) - (document.documentElement.clientTop || 0);
    if (shift > 100) {
        $('<link>').appendTo('head').attr({
            rel: 'stylesheet',
            href: 'anchor-style.css'
        });
    }
}
window.onscroll = anchor;

mám tento kód, ale nefunguje, neviete náhodou prečo?

Vopred ďakujem za vysvetlenie.

Tento kód som jinak poslal aj jednemu kamaratovi, a vraj jemu to funguje. Tak nechápem. Mne vôbec nefunguje, jemu vraj ale pridáva to CSS viackrát.
Tomášeek
Profil
Mlocik97:
Co znamená nefunguje? Co hlásí konzole? V jakém prohlížeči? Na jakém odkaze, kde to je k vidění?

Jinak ano, při splnění podmínky to vytvoří pokaždé nový element.
Mlocik97
Profil
Tomášeek:
Skúšal som chrome i mozilla, a to jak z priameho spustenia index.html tak cez localhost (apache), tak z github page. Jako pridáva ehm, no jaksi když skrolujem tak žiadna reálna zmena na stránke sa nekoná...

konzole? tým myslíš? jako v prehliadači, tam vidím iba toto:





tie 1,2,3 si nevšímať, je to len "ukážka". stejne to nejde na ostrom.


niečo zo zdrojových kódov je tu: github.com/Mlocik97/web

ale toto už tam nemám, ak tak môžete si to skopčiť, doplniť o tento kód (v súbore anchor.js) a pridať nejaké CSS (ja som dal pre príklad zmenu pozadia a veľkosti písma), a v mainu už len dajte nejaký texty, <br>, neco co vlastne spravý to aby bolo možné scrollovať (viac než o 100px).


Nefunguje znamená že vôbec nefunguje, pri scrollovaní a následnom stlačení ctrl+shift+i nevidím že by to neco pridalo, a ani sa samotná stránka nijak nezmení.
Tomášeek
Profil
Mlocik97:
Sorry, ale já si nic připravovat a doplňovat nebudu. Pokud chceš pomoci, dodej odkaz na web, který nefunguje.
Mlocik97
Profil
Tomášeek:
ok... ale daj mi chvilku


Mlocik97:
github.com/Mlocik97/test

V podstate by sa malo zmeniť pozadie, velkosť písma a farba po tom čo je splnená podmienka, teda preskroluješ viac ako 100px dole.
Mlocik97
Profil
Tak nakoniec som to vyriešil, kamarát pomohol.... celé to blokovala CSS vlastnosť:

overflow-x: hidden

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0