Autor Zpráva
raddimm.xx
Profil
Zajímalo by mě v čem dělat stránky - teď nemyslím software, ale programovací jazyk, framework či podobně. Poněkud jsem usnul na klasickém spojení PHP + MySQL, vše v řádcích atd. Rád bych se někde posunul. Nechci řešít wordpress či jiné ale jít individuálně. Na co se zaměřit? Jakou cestou se vydat? Co je IN či dokonce future.
Mlocik97
Profil
raddimm.xx:
PHP a SQL je stale "in" ale "in" je taky node.js poslednou dobov sa veľmi rozšíril. A ešte by ste sa mohli pozrieť na ruby či scala.
Kcko
Profil
Český framework PHP/MySQL určitě NETTE
Co se týká např. CSS tak určitě nějaký preprocessor Less nebo Sass (Za sebe doporučuji Sass)
Javascript = Jquery / Angular / React ...

Nejvíc se posuneš tak, že budeš dělat s někým kdo používá aktuální workflow a nové trendy. Pokud jsi jednotlivec, případně to není tvojí hlavní náplní, tak se moc posouvat nebudeš :)
raddimm.xx
Profil
Děkuji, počtu si, srovnám.
Jan Rippl
Profil
Python, SQLite
David kopecny
Profil
Dobry den, ahoj, chci poprosit o radu ci tipy. Vlastnim eshop www.newstars.cz, ktery je tvoren na Preste. Samozrejme instalace, uprava v uziv. rozhrani neni zadny problem. Chci se ale zeptat, co bych se mel naucit, abych mohl eshop na Preste kompletne upravovat, tedy programovat. Rad bych se programovani naucil, ale popravde nevim, kde zacit. Muzete poradit nejaky efektivni kurz, ci nejake tipy pro uceni se programovani? Diky
Bubák
Profil
David kopecny:
popravde nevim, kde zacit
Co tak Pravidla diskuse?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0