Autor Zpráva
Kondor
Profil
Dobrý den, mohl bych Vás poprosit o pomoc se svou stránkou? Snažím se postavit web na CMS Mnews (Bohužel, je to jediný systém, který mohu použit). Musím říct, že jsem kdysi tvořil, stránky proto mi tohle bylo svěřeno, ale je to IT pravěk -tabulkový layout byl tehdy top novinka, CSS začínalo, ale už jsem ho používal, a na forech se řešilo nové xhtml, pokud si dobře pamatuji. takže základy znám, ale teď jsem si to chtěl trochu ulehčit. Jedná se o web skautů, změny na stránkách budou, ale minimální- musím, použím RS bez databáze a aby správce mohl jednoduše upravovat(přepisovat) stránky. Proto jsem po chvili googlení narazil na Mnews a to by celkem vyhovovalo, fakt jednoduché akorát při sestavování "šablony" se mi vyskytli 3 nesrovnalosti a to:

kondor.borec.cz je to zkušební takže proto mi nevadi když sdělím heslo

1) pěkné URL - i když nastavím htcacces podle návodu a dám volbu pěkné url, tak při kliknutí na menu mi stránka skočí na 404 chybovku, nicméně když nemám nastavené "pěkné url" tak se mi stránky načtou.

zkuste si to
kondor.borec.cz/mnews (prihlaseni do administrace) Jmeno : kondor heslo : rosnicka75 (je to zkusební)
web je na wz.cz přihlašovaví jméno je kondor.borec.cz a heslo: rosnicka75

2) s tím souvisí i druhý problém a to index.php který se mi v menu prostě nezoprazí (je to uvodka s aktualitami)

kondor.borec.cz je zakladní stránka, ale když zmáčknu na cokoliv z menu (třeba na historii kondor.borec.cz/?mn_page=2 tak se na tu stranu "novinka" což jsou aktuality, už nemůžu dostat (jedině přes logo kde jsem obrazek spojil s odkazem na index.php) napadá mě jedině přímo natvrdo napsat do index.php první položku v menu "natvrdo" a zbytek nechat generovat CMS

3) CSS ne ...

web jsem skládal netu menu je od sergeie vitova a mělo by být responzivní to samé i stránky...


můžete se prosím mrknout 1) na tu pěknou url? je to v nastavení po přihlášení do systému

a za 2) na to menu ?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0