Autor Zpráva
Aisha
Profil
Dobrý den,

Chtěla bych vytvořit textovou online hru (něco jako je Gallirea, Mois Gris, Niwat, Alagaesia a další) a potřebovala bych nějaké rady.

1. Layout - Vybrala jsem si Sunlight ve kterém chci tvořit web a nakreslila jsem si vzhled (níže) a potřebovala bych radu jak tak vytvořit web. Úplně nahoře bude přihlášení a registrace (v případě přihlášení tam bude pouze odhlášení), v obrázku budou odkazy na novinky, respektive články s novinkami. Menu pod tím je menu uživatele (bude tam postava, nastavení, vzkazy, úkoly, nápověda apod.) V levých sloupcích bude menu, online uživatelé, chat a statistiky, vedle toho obsah, text a dole samozřejmě patička (rámečky uvnitř rámečků značí nadpisy)

2. Jak udělat, aby se určité odkazy v menu ukázali kupříkladu až po přihlášení, anebo schválení registrace (popis postavy)

Budu moc ráda, když mi s tímto pomůžete a předem děkuji :) Nějaké základy v html mám a mám zkušenosti s "lehkým" upravováním základní šablony Sunlight :) Taktéž ještě dodávám, že rámečky v tom sloupci by se měly přizpůsobit podle délky obsahu v nich.


Tomášeek
Profil
Aisha:
Co konkrétně ti brání základy HTML, které údajně máš, použít a web si postavit? Pokud jsou ty základy tak malé, že to není možné, nezbude ti, než se potřebné HTML/CSS doučit. Nemyslím si, že by to chtěl někdo tvořit za tebe.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0