Autor Zpráva
Fil.ip6
Profil
Dobrý den,
jsem naprostý začátečník. Dělám si stránku, spoustu problémů jsem si dokázal identifikovat a následně upravit, ovšem je tady jeden problém, který mě opravdu drtí.
Mám stažený Template, který má poněkud řekl bych divné zápisy, rozházené, neupravené, tudiž mi prosím nedávejte přímý vzor, ale to, co mám hledat (viz. níže).
Jedná se o to, že Template měl základní obrázky naražené na okraj mojí obrazovky, tedy všechny obrázky byli přilepené buď vlevo nebo vpravo. Co se stalo ? Stalo se to, že jsem po nějaké úpravě (poslední 2 dny se učím pracovat s textem) a to nemusela být textová se mi stalo, že mám najednou všechny obrázky posunuté a už nejsou nalepené. Vypadá to, jakoby se na stránce vytvořilo nějaké ohraničení. Nevím co vám mám sem zadat, aby jste mi pomohli vyřešit problém :-/ Margin je všude a většinou left.. to je prý správně. No.. snažím se teď upravovat ty jednotné příkazy typu.: 0 0 -1px -1rem:. například tak, že je mažu -> nic se neděje a já se asi brzo z toho zblázním. Vůbec nevím, kde to mám hledat.

Možná vám pomůže.
V indexu mám zapsaný obrázek takhle.:
</div>
            <div class="image">
          <img
src="images/pic01.jpg" alt="" />
vše se odkazuje do složky css a do textového dokumentu main.

Neví někdo co stím ? :/
Keeehi
Profil
Fil.ip6:
Z popisu absolutně ne. Potřebujeme vidět živou ukázku.
Fil.ip6
Profil
Keeehi:

Děkuji, problém se mi podařilo vyřešit. Nějak jsem nahrál před-uložené css a už je to vpohodě. :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0