Autor Zpráva
Fil.ip6
Profil
Dobrý den,

prosím vás.. mám dotaz. Nevím proč, ale když nastavím v indexu (html5)
orient-right content-align-left, tak mi lze potom v css nastavovat odsazení zprava, ovšem obrázek jde posouvat k okraji doprava, ale text taky. A to já nechci. Chci, aby byl obrázek vpravo, text vlevo (viz. níže) a dalo se posouvat obrázek doprava.. jestli mi rozumíte. Potřebuji, aby byl obrázek vpravo přilepený a text vlevo. Nevím proč mi po změně údajů nefunguje margin ani na left ani na right.
Ukázka zde (je to ta má upravená, problémová verze)
Keeehi
Profil
Fil.ip6:
Té ukázce toho spoustu chybí. Asi jsi to nějak zapomněl uložit, nebo jsi sem dal špatný odkaz.
Fil.ip6
Profil
Keeehi:
Nooo jelikož nevím, co úplně všechno je požadováno, tak jsem skopíroval pouze to, jak je obrázek nastavený v html a je pravda, že z css jsem neskopíroval vše, tak napravím :-)


Co teď ? :-)
Keeehi
Profil
Fil.ip6:
CSS už vypadá lépe, teď ještě HTML. V něm máš akorát jeden otevírací tag a žádný text ani obrázek.

Jak poznáš, že už jsi to vše nakopíroval správně? V pravém dolním rohu, tam co je teď to prázdné místo, bude vidět ta část stánky a kterou máš problém a bude tam vidět i ten problém.
Fil.ip6
Profil
Keeehi:
Tak teď už je to vpohodě ?
Odkaz
ta stránka tak vůbec nevypadá :/ proto zasílám problém fotkou
zde
Obrázek je ten co je na středu.. potřebuji ho doprava a text zleva.. ovšem kdybych to nastavil jak obrázek nad ním, tak je to vpohodě, ale když už to nastavím tak jak chci já, tak nejde posouvat :/
Snad už je to teď správně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0