Autor Zpráva
Merlon
Profil *
Ahoj,
jsem totální neználek v oblasti kódování, pracuju s Wordpressem.

Potřeboval bych vytvořit nějaký ověřovací systém přes SQL databázi, který mi do ní umožní zanést data o vydání certifikátu (datum, skóre testu, jméno, apod.) a naopak uživateli (přes webové stránky) při zadání čísla certifikátu a bezpečnostního kódu tato data vyhodí.

Nevíte prosím náhodou o něčem podobném, nebo neznáte nějaký návod? Snažil jsem se to vyhledat na netu, ale asi hledám podle špatného klíče.

Děkuju.
Keeehi
Profil
Merlon:
Můžeš použít jakýkoli návod na práci s databází. Vkládání do tabulky a následný výběr z ní se bude řešit ve všech. Přímo pro tvůj případ asi nic neexistuje, takže to nemůžeš jen okopírovat, ale budeš muset být i kreativní. To ale určitě zvládneš.
Případně, až narazíš v průběhu na nějaký problém s kterým si nebudeš vědět rady, tak se tu můžeš klidně zase zeptat.
Merlon
Profil *
Děkuju za odpověď.

Samozřejmě vím, jak vytvořit tabulku v SQL a zanést do ní hodnoty - možná jsem se nevyjádřil přesně - ale netuším, jak vytvořit aplikaci (nebo stránku), která mi do tabulky umožní vstoupit a na základě zadaných údajů zobrazit požadované informace.

Postačí mi odkaz na jakýkoli návod, nemohu najít nic, čím bych začal.

Děkuju!
Keeehi
Profil
Bohužel nevím, jak moc netušíš. Umíš něco s PHP, nebo potřebuješ něco úplně od základů?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0